Pamukkale Belediyesi proje ekibine eğitim

Pamukkale Belediyesi, vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için çeşitli müdürlüklerde görev yapan personellerden oluşan proje ekibi kurdu. Bu ekipte yer alanlara yönelik; ‘Yenilikçi Kalkınma Projesi Fikir Geliştirme Eğitimi’ düzenlendi.

Pamukkale Belediyesi proje ekibine eğitim

Pamukkale Belediyesi, Güney Ege Kalkınma Ajansı’ndan (GEKA) alınan teknik destek çerçevesinde ‘Pamukkale Belediye Çalışanları Yenilikçi Kalkınma Projesi Fikir Geliştirme Eğitimleri’ adıyla çalışma düzenledi. Belediyenin çeşitli birimlerinde görev yapan personellerden oluşan proje ekibi üyelerine yönelik yapılan eğitim çalışması, günde 6 saat ve toplamda da 30 saat sürdü. Belediyesinin ana yerleşkesinde düzenlenen eğitimlerde katılımcılara GEKA’dan alınan teknik destek çerçevesinde Avrupa Birliği, GEKA ve KOSGEB gibi hibe alınabilen kurumlar ile ilgili detaylı bilgiler aktarıldı. Proje Eğitmeni Petek Üzülmez, katılımcılara yenilikçi projelerde fikir oluşturmanın inceliklerini anlattı.

“HER ŞEY PAMUKKALE İÇİN”

Her konuda eğitime önem verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Avni Örki, GEKA işbirliği ile eğitimler düzenlediklerini söyledi. Belediye bünyesinde projeler konusunda çalışmalar yapan personellere yönelik eğitimin önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Örki, “Bu eğitimler Pamukkale’de yaşayan vatandaşlarımıza daha iyi nasıl hizmet sunabiliriz sorusunun cevabını bulmak için. Mutlu insanların yaşadığı ilçe olmak için çıktığımız yolda bu tür eğitimler çok önemli. Halkımızın ihtiyacı olan projelerin temelini oluşturacak fikirler bu tür eğitimler ile daha sağlıklı bir şekilde ortaya çıkıyor. Halkımızın ihtiyaçlarını karşılayacak olan projelerin farklı kurumlardan destek alması da büyük öneme sahip. Bu ve benzeri tüm çalışmalarımız Pamukkale’de yaşayan vatandaşlarımızın mutluluğu için. Eğitime katılan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER