Pamukkale Belediyesi vatandaşların yanındaydı

Korona virüs ile mücadele için hafta sonunda uygulanan sokağa çıkma yasağı süresince Pamukkale Belediyesi, vatandaşların yanında olmaya devam etti. 65 yaş üstü olup yalnız yaşayan vatandaşların taleplerini yerine getirdi.

Tüm dünya gibi Türkiye’de korona virüs ile mücadele ederken; hafta sonunda 56 saat süren sokağa çıkma yasağı uygulaması yapıldı. Pamukkale Belediyesi bu süre içinde yalnız yaşayan vatandaşların yanında olmaya devam etti. 65 yaş üstü olan ve yalnız yaşayanların ihtiyaç duyduğu temel ihtiyaçları (ekmek, temel gıda vb.) planlama yapılarak Vefa Sosyal Destek Birimleri aracılığıyla karşılanırken, bunun dışındaki talepler için vatandaşlar Pamukkale Belediyesi’nin 444 9 220 NO’lu çağrı merkezini arayarak yardım talep ettiler. Pamukkale Belediyesi ekipleri gelen talepleri kısa sürede cevap vererek, vatandaşların yanında oldu.

“HER ZAMAN VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ"

Salgınla mücadelesinin devam ettiğini söyleyen Belediye Başkanı Avni Örki, “Korona virüs ile mücadele kapsamında ülkemizde sokağa çıkma kısıtlaması hafta sonunda uygulandı. Biz de her zaman olduğu gibi hafta sonunda da vatandaşlarımızın yanında olduk. 65 yaş üstü olan ve yalnız yaşayan vatandaşlarımızın temel ihtiyaçları vefa grupları tarafından karşılanırken, diğer talepler konusunda ekiplerimiz vatandaşlarımıza yardımcı oldu. Pamukkale Belediyesi olarak halkımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Her şartta vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bu sıkıntılı günleri geride bırakmak için maske, mesafe ve hijyen kurullarına uymaya devam edelim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2020, 17:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER