Pamukkale Belediyesi yanınızda

Korona virüs önlemleri çerçevesinde ülke genelindeki 30 büyükşehir ile Zonguldak’ta hafta sonunu kapsayan 2 günlük sokağa çıkma yasağından sonra Pamukkale Belediyesi harekete geçti. Sabah erken saatlerde çağrı merkezine gelen Belediye Başkanı Avni Örki, çalışmaları koordine etti.

Pamukkale Belediyesi yanınızda

Türkiye’de korona virüs önlemlerine bir yenisi daha eklendi. 10 Nisan Cuma Günü 00.00’dan itibaren içlerinde Denizli’nin de bulunduğu 30 Büyükşehir ile Zonguldak’ta Pazar gecesi 00.00’a kadar sokağa çıkma yasağı getirildi. Bu yasak nedeniyle vatandaşlar evlerinden çıkamazken Pamukkale Belediyesi bu süreçte her zaman olduğu gibi vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Pamukkale Belediyesi tüm imkanlarını vatandaşlar için seferber etti. 444 9 220 numaralı çağrı merkezine gelen talepleri tek tek inceleyen ekipler, vatandaşların talebine anında cevap veriyor. Belediye Başkanı Avni Örki de çağrı merkezinde gelen talepleri tek tek cevapladı. Vatandaşlar en çok gıda maddeleri ile ilgili istekte bulunurken, bu talepler yerine getirildi. Bu hattı arayan Pamukkalelilerin diğer gereksinimleri de titizlikle karşılanıyor. Bazı vatandaşlar ilaç taleplerini de bu hattan iletirken, kronik rahatsızlığı bulunan Elif Çüngür’ün ilaçları, ilçede ikamet eden ağabeyi Burak Çüngür’den alınıp, Tavas’ın Derinkuyu Mahallesi’ndeki babası Ali Çüngür’e teslim edildi. Bu ve benzeri yüzlerce talep Pamukkale Belediyesi ekipleri tarafından yerine getirildi.

TÜM İMKANLARIMIZLA VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ

Belediye Başkanı Avni Örki, “Korona virüs ile mücadele konusunda devletimiz bütün imkanlarıyla milletimizin yanında. Sokağa çıkma yasağı süresince Valiliğimiz, Kaymakamlığımız ve diğer kurumlarımızla işbirliği içinde her türlü önlem alınmıştır. Hiçbir vatandaşımızın sorun yaşamasına müsaade edilmeyecektir. Pamukkale Belediyesi olarak devletimiz adına tüm imkanlarımızı sizler için seferber ediyoruz. Tüm ihtiyaçlarınız için; 112 çağrı merkezini ya da 444 9 220 çağrı merkezi numaramızı arayabilirsiniz. Korona virüs ile mücadele için alınan sokağa çıkma yasağı döneminde vatandaşlarımız müsterih olsun. Devletimiz her zaman olduğu gibi şimdi de milletimizin yanındadır. Bu küresel sorunla mücadeleyi sizlerle birlikte kazanacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211