Pamukkale Belediyesi’nden Kocadere’de hizmet atağı

Pamukkale Belediyesi, her mahalleye özgü çalışmalar yapmaya devam ediyor. Kocadere Mahallesi’nde uzun yıllardır yapılmayı bekleyen Çevreköy yolu yapılan çalışmalarla soğuk asfaltla kaplandı.

Pamukkale Belediyesi’nden Kocadere’de hizmet atağı

Pamukkale Belediyesi bir mahallede daha uzun yıllardır süren soruna çözüm buldu. Cankurtaran ve Kale Mahalleleri’nde yapılan soğuk asfalt çalışmalarının tamamlanmasının ardından ekipler Kocadere Mahallesi’ndeki çalışmalara başladı. Kocadere Mahallesi’nde yer alan ve ‘Çevreköy yolu’ olarak bilinen yaklaşık bin 500 metre uzunluğundaki yolda yapılan soğuk asfalt çalışmaları kısa sürede tamamlanarak yol vatandaşların kullanımına açıldı.

Belediye Başkanı Avni Örki, Kocadere Mahalle Muhtarı Abdi Cebe ile birlikte yapılan çalışmaları yerinde inceledi. “Kocadere olarak çiftçilerin yoğunlukta olduğu bir mahalleyiz” diyen Muhtar Cebe, “Pamukkale Belediyesi bizim her sorunumuzla yakından ilgileniyor. Çevre yolu bizim sakinlerimiz için çok önemli. Ekipler kısa sürede bunu tamamlayıp bizlerin hizmetine sundular. Hem bu çalışmalar hem de yapılacak olan hizmetler için Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye teşekkür ederim” dedi. Kocadere’de yaşayan vatandaşlardan Huriye Aktaş ve Rabia Armağan yapılan çalışmalardan memnun olduklarını ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye ve ekibine teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

HALI SAHA VE PAZAR YERİ YAPIMI PLANLANIYOR

İlçenin her mahallesine gereken tüm hizmetleri yaptıklarını dile getiren Başkan Örki, “Kocadere şehir merkezine yakın bir mahallemiz. Burası çalışan ve üreten insanların yaşadığı bir mahalle. Burada ihtiyaç olan hizmetleri yapmaya devam ediyoruz. Çevre ulaşımını sağlayacak olan yoldaki soğuk asfalt çalışmamızı kısa sürede tamamladık. Bu mahallemizin sokaklarında beton kilit parke taşı ve asfalt çalışmalarımız olacak. Bunun yanında kapalı pazar yeri ve halı saha yapmayı planlıyoruz. Kocadere’de yaşayan çocuklarımız için oyun grupları yaparak bu mahallede yaşayan herkesin mutluluğunda pay sahibi olmak istiyoruz” diye konuştu. Başkan Örki, daha sonra mahallede yapılması planlanan kapalı pazar yeri ve halı sahanın alanlarında incelemelerde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER