Pamukkale Belediyesi’nden öğrencilere tablet

Pamukkale Belediyesi, hayata geçirdiği çalışmalarla dikkat çekerken; yine örnek çalışmaya imza attı. Korona virüs salgını ile birlikte ön plana çıkan dijital uzaktan eğitime katkı sunmak için harekete geçen Pamukkale Belediyesi, ihtiyaç sahibi öğrencilere 2 bin adet ücretsiz tablet dağıtacak.

Başkan Avni Örki öncülüğünde eğitime tam destek veren Pamukkale Belediyesi, örnek projeye imza atıyor. Pamukkale Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçe sınırları içinde tespit edilen ihtiyaç sahibi çocuklara ücretsiz tablet verecek. Belediye olarak eğitim alanında önemli ‘ilk’lere imza attıklarını ve bu dönemde hiçbir öğrencinin eğitimden geri kalmasına gönüllerinin razı olmayacağını ifade eden Başkan Örki, “Pandemi ile birlikte artık ‘uzaktan eğitim’ dönemi başlamış oldu. Devletimiz bütün imkanlarıyla bu konuda seferber oldu. Biz de ilçe milli eğitim müdürlüğü ile yaptığımız çalışmalarla Pamukkale İlçemizde uzaktan eğitime erişemeyen öğrencilerimizi tespit ediyoruz. Bu öğrencilerimizden ihtiyaç sahibi olanların tabletlerini belediye olarak biz temin ediyoruz. Hiçbir çocuğumuzun eğitimden geri kalmasına gönlümüz razı olmaz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün imkanlarımızla eğitim camiasının yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2020, 15:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Müjgan yıldız
Müjgan yıldız - 7 ay Önce

Tabletten nasıl yararlanabilirim

Yiğit Taha GÖRMEZ
Yiğit Taha GÖRMEZ - 7 ay Önce

eğitim için tablete çok çok ihtiyacım var

Melahat
Melahat - 7 ay Önce

Peki tabletten nasıl yararlanıp yararlanmicamizi nerden anlicaz

Enes  .
Enes . - 7 ay Önce

Öncelikle yapılan işi tebrik ediyorum köyde ihtiyacı olan da var olmayan da lakin bu burası için de geçerli Pamukkale başkanısın seni başkan yapan yeri yani başkanı olduğun ilçeyi unuttun bizde telefondan canlı derse zor giriyoruz.Eski ayrıca kasan ve canlı derste zorluk çektiğim bir şey yardıma ihtiyaç sadece köy de yok.Ama benim bu dediğimi kimseye ulaşmaz okumaz.Ne demiş Hayat böyle devam ediyor.Ama ilgili birisi inşAllah duyar.

Raziye
Raziye - 7 ay Önce

Bizde yararlanmak istiyoruz uzaktan eğitim için çok ihtiyacımız var nasıl ulaşacağız

Nasıl başvurabilir acaba
Nasıl başvurabilir acaba - 7 ay Önce

hatice
hatice - 7 ay Önce

bizde yararlanmak istiyorz

Ayten Öncü
Ayten Öncü - 7 ay Önce

Nasıl tablet alabiliriz.nasıl basvurabiliriz


SIRADAKİ HABER