PAMUKKALE BUGÜN ÜCRETSİZ

PAMUKKALE BUGÜN ÜCRETSİZ

Denizli’nin Beyaz İncisi Pamukkale, Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği ( DENTUROD) girişimleriyle ve Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında, bugün saat 16:00 ile 18:00 saatleri arasında ücretsiz ziyaret edilebilecek.

Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği ( DENTUROD) önerisi, Denizli Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmeler Merkez Müdürlüğü Strateji Geliştirme ve Gelirler Müdürlüğü’nün talebiyle Pamukkale ören Yeri Denizli Valiliğinin himayesinde, yapılacak Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında, bugün saat 16:00 ile 18:00 saatleri arasında ücretsiz olacak. Konuyla ilgili açıklamada bulunan DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen, “Uzun süredir vatandaşlarımızı Pamukkale ile ücretsiz giriş sağlayarak buluşturmayı hedefliyorduk. Bu hedefimize şu an bir gün belli saatler içinde ücretsiz olarak Pamukkale Ören yerine giriş sağlayarak ulaşmış olduk. Ama asıl hedefimiz; kültürel ve doğal varlıklarımızın gelecek nesillere eksiksiz şekilde aktarılması ve tanıtılması için en az ayda bir Pazar günü ören yerlerini ücretsiz hale getirebilmektir” dedi. 

EN GÜZEL FOTOĞRAFI ÇEKENE 1 GÜNLÜK ÜCRETSİZ KONAKLAMA
Saat 16,00’dan itibaren vatandaşları Pamukkale’ye davet eden, Başkan Şen, Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında çeşitli ikramlar ve gösterilerinde sunulacağının da altını çizdi. Program kapsamında vatandaşların yoğun olarak katılımlarının daha sonraki Pamukkale ile ilgili ücretsiz giriş taleplerimizi karşılanabilmesi için de önemli olduğunu belirten Başkan Şen, 16:00 ile 18:00 arasında Pamukkale ören yerine giriş yapan vatandaşların geç saatlere kadar Pamukkale’nin keyfini çıkarabileceğini söyledi. Başkan Şen, burada çektikleri resimleri instagram, facebook, twitter da #termaliyigelir etiketiyle paylaşan vatandaşlar arasında en güzel resimleri çeken paylaşımları yapanlara ‘Termal İyi Gelir’ projesi kapsamında 1 gün ücretsiz Pamukkale’de konaklama sunacaklarını bildirdi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elif  Aygün
Elif Aygün - 4 yıl Önce

Pamuk kaleye gitmek istiyorum

SIRADAKİ HABER