PAMUKKALE, ITB ASIA FUARI’NA DAMGA VURDU

Asya Kıtası için önemli bir uluslararası seyahat fuarı olan ITB Asia, kapılarını ziyaretçilerine açarken; Pamukkale’nin gönüllü turizm elçisi Colossae Thermal Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Karamanlıoğlu ve ekibi de fuardaki yerini aldı. Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD) öncülüğünde fuara katılan Pamukkale standı yoğun ilgi gördü.

PAMUKKALE, ITB ASIA FUARI’NA DAMGA VURDU

Asya Kıtası için önemli bir uluslararası seyahat ve turzm fuarı olan ITB Asia, Singapur'daki Marina Bay Sands'teki Sands Expo ve Kongre Merkezi'nde kapılarını ziyaretçilerine açtı. Bu yıl yüzde 20 katılımcı artışı yaşanan fuarda; binden fazla katılımcı yer aldı. ITB Asya'daki Kurumsal ve MICE katılımcılarının sayısı da geçen yıla göre yüzde 49 arttı. Üst düzey sektör liderlerinin yer aldığı fuarda, ‘Seyahat İmaj Yenileme’ başlığı altında, seyahat endüstrisindeki aksaklıklara yol açan önemli trendler ve markaların rekabet gücünü korumak için nasıl yenilikler yarattığı konusunda bilgiler sunuldu.

17-19 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleşen fuarda; Türkiye, 64 metrekare alanda yer aldı. Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD) öncülüğünde Pamukkale’nin gönüllü turizm elçisi Colossae Thermal Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Karamanlıoğlu ve ekibi de fuara katıldı.

Türkiye’nin Singapur Büyükelçisi Murat Lütem de fuara gelerek; stantları dolaştı. Pamukkale standını da ziyaret eden Büyükelçisi Lütem, Colossae Thermal Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Karamanlıoğlu ile görüştü. Ayrıca; Pamukkale’nin gönüllü elçisi Karamanlıoğlu, Kültür ve Turizm Bakanlığı Temsilcisi Begüm Soysal ve Reklam Pazarlama Müdürü Penny Chan’i ağırladı.  Aslen Aydın’ın Nazilli İlçesi’nden olan Soysal, komşuluk desteğini de Denizli’den esirgemedi.

Fuar hakkında açıklama yapan ; turizmci işadamı Karamanlıoğlu, “ITB Asia, Asya bölgesi için uluslararası bir seyahat fuarıdır. Bu sergide organizatörler temsil edilen Asya Bölgesi’ni izliyor ve daha önce çeşitli tatil ve seyahatler sunuyor. Ayrıca, ziyaretçiler; özellikle açık ve kültürel alanda çeşitli olasılıklara genel bir bakış atma fırsatı yakalıyor” dedi.

HABER MERKEZİ​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205