Pamukkale, Sabiha Gökçen’de tanıtılıyor

Denizli ve Pamukkale, Büyükşehir Belediyesi ile Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği işbirliğinde 2016’dan bu yana uygulanan ‘Termal İyi Gelir Projesi’ kapsamında ayda 2,5 milyon yolcunun seyahat ettiği Sabiha Gökçen Havalimanı'nda tanıtıyor.

Pamukkale, Sabiha Gökçen’de tanıtılıyor

Türkiye'de en fazla turist ağırlayan 5’inci kenti olan Denizli'nin turizmden aldığı payın daha da artması için Büyükşehir Belediyesi ile Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği’nin (DENTUROD) güç birliği yaparak 2016’da başlatılan ‘Termal İyi Gelir Projesi’, sürüyor. Kentin tanıtımını yaptığı proje kapsamında, DENTUROD ve Pamukkale’deki oteller, yeni bir tanıtım atağı başlattı. Proje kapsamında ayda 2,5 milyon yolcunun seyahat ettiği İstanbul'daki Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Denizli'nin turizm değerleri ve Pamukkale otelleri 2 ay boyunca havalimanın tüm iç hat körüklerinde tanıtılacak.

“TANITIM ATAĞI TURİZMCİLER İÇİN ÇOK DEĞERLİ"

Konuya ilişkin açıklama yapan DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen, “Denizli'nin tanıtımı için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan şehrimizin nitelikli tanıtımına katkı sağlamaya çalışıyoruz, şehrimizin gerek yurt içinde gerekse yurtdışında tanıtımı adına yapılan bu çalışmalar biz turizmciler için çok değerli ve büyük moral kaynağı oluyor. Denizli turizminin bir adım daha ileri gitmesi için şehrimizin güzelliklerini anlatmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER