Pamukkale Turizm iflas mı etti? Pamukkale Turizm'den iflas kararına itiraz!

Pamukkale Turizm sahiplerinden Mazlum Bababalım, İzmir 1. Asliye Ticaret Mahkemesi’nin verdiği karara itiraz edeceklerini belirterek, “Karara itiraz ediyoruz. İtirazın sonucuna göre gelişmeleri kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

Pamukkale Turizm iflas mı etti? Pamukkale Turizm'den iflas kararına itiraz!

İzmir 1. Asliye Ticaret Mahkemesi’nin, Denizlili ulaşım firması Pamukkale Turizm A.Ş’nin iflasına karar vermesi şok etkisi yarattı.

Pamukkale Turizm’in mali durumuna ilişkin raporları inceleyen mahkeme heyeti, firmanın ticari faaliyetlerini sürdürmesine imkan olmadığına hükmederek iflas kararı vermesi Denizli’de şaşkınlığa neden oldu.

Denizli’nin 56 yıllık firması, Ege, Marmara ve İç Anadolu Bölgesi’nde ulaşımın tanınmış markası olan Pamukkale Turizmin sahiplerinden Mazlum Bababalım, İzmir 1. Asliye Ticaret Mahkemesi’nin verdiği karara itiraz edeceklerini belirterek, DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne değerlendirme yaptı.

Pamukkale Turizm sahiplerinden Bababalım, İzmir, Uşak ve Denizli’de konkordato için dava açtıklarını belirterek, “Pamukkale Turizm olarak Denizli, Uşak ve İzmir’de davlar açtık. Denizli’de ve Uşak’ta davalar lehimize sonuçlandı. İzmir’de ise aleyhimize sonuçlandı. İzmir Ticaret Mahkemesi’nin verdiği karara itiraz ediyoruz. İtirazın sonucuna göre gelişmeleri kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

MUHAMMET KARAÇAY

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER