Pamukkale Üniversitesi 2019 Bahar Etkinlikleri başladı

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan ‘PAÜ Bahar Etkinlikleri 2019’, 16-19 Nisan tarihleri arasında Kınıklı Merkez Yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan ‘PAÜ Bahar Etkinlikleri 2019’ yapılacak. 16 Nisan Salı günü 15:30’da kortej yürüyüşü ile başlayacak etkinlikler, Denizli Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı gösterisi ve ardından PAÜ Bahar Koşusu ile devam edecek. PAÜ Bahar Etkinlikleri 2019, gün boyu sürecek DJ performansları, çeşitli oyun aktiviteleri, PAÜ öğrenci topluluklarının düzenlediği çeşitli etkinlikler ve ünlü sanatçıların sahne alacağı konserler ile 4 gün boyunca devam edecek.

PAÜ’DE TÜRKİYE’DE BİR İLK GERÇEKLEŞECEK

Türkiye’de Bahar Etkinliklerinde ilk kez PAÜ’de gerçekleştirilecek olan sıcak hava balonu uçuşlarını PAÜ öğrencileri deneyimleme şansı yakalayacak. PAÜ’de Bahar Etkinlikleri 2019 hazırlıkları tamamlandı. PAÜ Bahar Etkinlikleri 2019 ile renklenecek Kınıklı Merkez Yerleşkesi’nde 4 gün boyunca; Paintball, bungee jumping, salto trambolin, rodeo, canlı langırt, balon futbolu, döner merdane, karaoke, limbo, dev jenga ve labirent oyunları gibi aktivitelerin yanı sıra resim sergisi, yamaç paraşütü uçuşu, halk oyunları gösterileri gibi öğrenci topluluklarının gerçekleştireceği etkinlikler ve PERA, Hey Dougles, Ufuk Beydemir gibi ünlü sanatçı ve grupların vereceği konserler PAÜ öğrencileri ile buluşacak.

İşte 4 günlük program;

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2019, 10:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER