Pamukkale Üniversitesi’nde Hasan Can Kaya ile kahkahalar havada uçuştu

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) İletişim Topluluğu, düzenledikleri etkinlikle gençleri aralarında ‘1 Erkek 1 Kadın’ın da bulunduğu pek çok projede yazarlık yapan Hasan Can Kaya’nın stand up gösterisiyle buluşturdu. PAÜ’lü gençlerin akın ettiği gösteride kahkahalar havada uçuştu.

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) İletişim Topluluğu tarafından, PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gençlere yönelik bir etkinlik düzenlendi. Etkinlik kapsamında, aralarında ‘1 Erkek 1 Kadın’ın da bulunduğu pek çok projede yazarlık yapan ve BKM Mutfak Sahnesi'nde kendine has mizahıyla seyirciyi kahkahaya boğan Hasan Can Kaya, PAÜ’lü öğrencilerle buluştu. Gençler Kaya’nın stand up gösterisine yoğun ilgi göstererek salonu tıklım tıklım doldurdu. PAÜ’lü gençlerin sevgisiyle karşılaşan Kaya, yaptığı esprilerle gösteri boyunca herkesi kahkahaya boğdu. Etkinliğe ve topluluklarına dair açıklamalarda bulunan İletişim Topluluğu Başkanı Ozan Öz; “İletişim Topluluğu, İletişim Fakültesi’nin en büyük topluluğu. 2013 yılında kuruldu. Kurulduğumuz günden bu yana sosyal sorumluluk projeleri, eğitici seminerler gibi birçok etkinliğe imza attık. PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlediğimiz ikinci etkinlik. Bahar Şenlikleri’nin bitimi ile gençlerin enerjisi oldukça yükseldi. Bizler de bu güzel enerjiyi stand up gösterisiyle devam ettirmek istedik. İlgi oldukça güzel. Önümüzdeki dönemde de birbirinden güzel etkinliklerle PAÜ’lü arkadaşlarımızı buluşturacağız. Halk Eğitim Merkezi’nden gelecek eğitmenlerimizle diksiyon ve etkili konuşma gibi ücretsiz eğitimler sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

DENİZLİ’Yİ ÇOK BEĞENDİMİ TEKRAR GELECEĞİM”

Etkinlik kapsamında Denizli’ye ilk kez geldiğini söyleyen Hasan Can Kaya; “Denizli’ye ilk kez gösteri için geldim. Şehri çok beğendim. Gençlerin ilgisi oldukça güzel. Bu da bir kez daha gelebileceğim anlamına geliyor. Gençleri çok seviyorum. Mizah da çok zevkli bir iş. İnsan sevdiği işi yapınca zor gelmiyor. Umudumuz ülkede herkesin mizah yaptığı, sanatla ilgilendiği bir sürece girmek. Gençler sanatla, mizahla ilgilenin. Döneminizde hangi isimler varsa, sizden önceki isimlerle ilgilenin. Hayata bakışınız değişir. Ufkunuz genişler. Hayatın tadını çıkarın. Büyüklerin tavsiyelerini dinleyin ama esiri olmayın. Kendi kararlarınızı kendiniz verin” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER