PAMUKKALE VE MERKEZEFENDİ AK PARTİ KONGRELERİ OCAK 2018'DE

PAMUKKALE VE MERKEZEFENDİ AK PARTİ KONGRELERİ OCAK 2018'DE

Denizli AK Parti’de merkezdeki 2 büyük ilçe Merkezefendi ve Pamukkale’de Aralık sonuna kadar tamamlanması takvime bağlanan ilçe kongreleri Ocak 2018’e ertelendi. AK Parti Denizli Pamukkale ve Merkezefendi ilçe kongrelerinde ilçe başkanlarının değişip değişmeyeceği konusu henüz netlik kazanmış değil. Siyasi kulislerde; uzun süredir sorunsuz ve tartışmasız parti yöneticiliği görevi yürüten Merkezefendi İlçe Başkanı Yücel Güngör ile Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Aracı’nın bu görevlerine devam etmeleri ve yeniden aday olmaları beklentisi hakim.

 DENİZLİ AK PARTİ 2 BÜYÜK İLÇEDE AYNI İSİMLERLE DEVAM ETMELİ
Ancak, Merkezefendi Ak Parti İlçe Başkanı Yücel Güngör geçtiğimiz günlerde facebook hesabından yaptığı açıklama ile “başkan adayı olmayacağını” duyurunca gözler Denizli AK Parti’ye çevrildi. Bu arada; Pamukkale Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Aracı temkinli sessizliğini sürdürüyor.. AK Parti tabanı ise;  örgütlerinin “genç yüzlerini” temsil eden ve değişime destek veren isimleri olan Güngör ve Aracı’nın bu görevlerini sürdürmeleri yönünde bir eğilime sahip. Denizli’nin bu iki büyük ilçesinde AK Parti aday belirleme yöntemlerinden biri olan “temayül yoklaması” yapılması olasılığı bulunduğu da gelen haber arasında yer alıyor.

ALTINTAŞ BAŞKAN ERDOĞAN’IN ÖZEL KALEM SORUMLUSU OLDU
Denizlili Gazeteci Ömer Altıntaş Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan’ın Özel Kalem Müdürü oldu. Altıntaş uzun yıllar DEHA Medya Grup’ta, haber sunuculuğu ve yönetmenliği yaptı. Tecrübeli Gazeteci Ömer Altıntaş son dönemde Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin basın danışmanları ekibine katıldı ve Denizli’de Zeybekci adına görev yaptı. DTO Başkanı Erdoğan’ın Özel Kalem Sorumluluğu görevini Altıntaş’tan önce yine deneyimli bir gazeteci olan Fatih An yürütüyordu. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221