PAMUKKALE’DE ÇOCUKLAR EĞLENMEYE DEVAM EDECEK

Pamukkale Belediyesi’nin çocuklara yönelik gerçekleştirdiği ‘Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var’ etkinliği, bu hafta; Karahayıt ve Pelitlibağ Mahalleleri’nde yapılacak.

PAMUKKALE’DE ÇOCUKLAR EĞLENMEYE DEVAM EDECEK

Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Amacımız çocuklarımızın yüzünü güldürmek ve arkadaşlarıyla bir araya gelerek birlikte oyunlar oynamalarını sağlamak. Düzenlenen şenliğimize tüm halkımızı davet ediyorum” dedi. Pamukkale Belediyesi tarafından ilçe halkının sosyal yaşantısına alternatif seçenekler sunmak amacıyla başlatılan etkinliklerden biri olan ‘Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var’ eğlenceleri devam ediyor.

Her hafta Cuma ve Cumartesi akşamları farklı mahallelerde gerçekleşen etkinlikler bu hafta 28 Eylül 2018 Cuma Günü Karahayıt Mahallesi’nde Pamukkale Belediyesi ek hizmet binası önünde, 29 Eylül 2018 Cumartesi Günü Pelitlibağ Mahallesi’nde Hacı İbrahim Demirören Cumhuriyet İlkokulu bahçesinde düzenlenecek. Yaz aylarından bu yana her hafta sonunda 2 mahallede düzenlenen eğlenceye çocukların yüzlerindeki mutluluğu gördüklerini belirten Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “İlçemizde tüm vatandaşlarımızın gönüllerine dokunmaya çalışıyoruz. Çocuk şenliklerimizle de çocuklarımızın yüzlerini güldürüyoruz. Bu hafta sonunda Cuma akşamı Karahayıt saat 20.00’de, Cumartesi akşamı da Pelitlibağ’da saat 19.30’da kurulacak olan şenlik alanında çocuk oyun grupları, yüz boyama, halat çekme, çuval yarışı gibi oyunlar çocuklarımızı bekliyor. Çocuklarımızın eğlenceli vakit geçirmelerini amaçladığımız etkinliklerimize tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER