PAMUKKALE’DE KARLA MÜCADELE SÜRÜYOR

Pamukkale Belediyesi ekipleri, kar yağışının etkili olduğu ilçenin yüksek kesimlerinde kar küreme ve tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Bölgede etkili olan kar yağışı öncesinde tüm ekiplerini hali hazırda tuttuklarını belirten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, kar yağışının etkili olmasıyla başlayan karla mücadele çalışmalarının ilçede sürdürüldüğünü söyledi.

Özellikle ilçenin yüksek bölgelerinde etkili olan kar yağışıyla birlikte cadde ve sokaklarda küreme ve tuzlama çalışmalarını sürdüğünün altını çizen Başkan Gürlesin, “Pamukkale ilçemizde kar yağışının etkili olduğu mahallelerimizde çalışmalarımız devam ediyor.

İlçemizin yüksek kesimleri olan Cankurtaran Mahallesi, Kervansaray Mahallesi, Tekke Mahallesi, Bağbaşı Mahallesi, Gökpınar Mahallesi ve Zeytinköy Mahallesi’nde de çalışmalarımızı yoğun şekilde sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın kar yağışından olumsuz etkilenmemeleri için karla mücadele çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Amacımız ilçemizde tüm yolların açık olması” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER