PAMUKKALE'DE KURBAN KESİM YERLERİ AÇIKLANDI

PAMUKKALE'DE KURBAN KESİM YERLERİ AÇIKLANDI

Pamukkale Belediyesi,Kurban Bayramında vatandaşların sağlıklı ve hijyenik bir ortamda kurbanlarınıkesmeleri için 4 nokta belirledi. Pamukkale Belediyesi Kuşpınar, İncilipınar veKınıklı Pazar yerleri ile Ulu Cami yanındaki otoparkın kurban kesim noktasıolduğunu açıklayarak, kurban görevini yerine getirecek vatandaşların,  tüm ihtiyaçlarını düşünerek tedbirini aldı.

Pamukkale Belediyesi,Kurban Bayramı dolayısıyla ilçede kurban kesim noktalarını belirleyerekçalışmalarını tamamladı. Vatandaşların sıkıntısız,huzurlu bir şekilde kurban görevlerini yerine getirmesini sağlamak içinPamukkale Belediyesi,  Kurban bayramıboyunca hizmet vermeye devam edecek.

Pamukkale Belediyesi, hijyenikve sağlıklı bir ortam olarak hazırlanan Kuşpınar Açık Pazar Yeri, İncilipınarKapalı Pazar Yeri ve Kınıklı Kapalı Pazar yerleri ile Ulu Cami yanındakiotopark olmak üzere 4 noktada vatandaşların kurban görevlerini yerinegetirebileceğini açıkladı. Bu noktalarda ise kurban görevini yerine getirecekvatandaşların,  tüm ihtiyaçlarıdüşünülerek tedbirler alındı. Belirlenen merkezlerde, ilaçlama ve temizlemeçalışmalarının bayram boyunca devam edecek. Bu alanlar dışında ise sokak, caddeve diğer alanlarda hiçbir şekilde kurban kesimi yapılamayacak.

“ARİFE GÜNÜ ALIŞVERİŞ İÇİNAÇIK OLAN PAZAR YERLERİ”

Pamukkale Belediyesi,bayram süresince alışveriş için Pazar yerlerinin ise kapalı olacağını duyurdu.Bu nedenle Arife Günü açık olacak ve alışveriş hizmeti verecek Pazar yerlerininisimleri ise şöyle açıklandı; “Pelitlibağ Kapalı Pazar yeri, Bağbaşı Açık PazarYeri, Çamlık Açık Pazar yeri, Anafartalar Kapalı Pazar yeri, Uzunpınar KapalıPazar Yeri, Aktepe Açık Pazar Yeri.”

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER