Pamukkale’de kurs başvuruları sona eriyor

Pamukkale Belediyesi’nin ilçe genelinde yaşayan her kesimden vatandaşlara yönelik olarak düzenlediği kursların kış dönemi için başvuruları 2 Ekim Cuma günü sona eriyor. Belediye Başkanı Avni Örki, “Korona virüs önlemleri alınarak gerçekleşecek olan kurslarımızın başvuru süreleri bitiyor. Kurslarımıza katılmak isteyen vatandaşlarımız son başvuru tarihini kaçırmasınlar” dedi.

Pamukkale’de kurs başvuruları sona eriyor

Pamukkale Belediyesi’nin ‘Pamukkale’de Kurs Zamanı’ adıyla 17 branşta 32 farklı noktada planlanan kursların kış dönemi başvuruları, 2 Ekim Cuma günü sona eriyor. Pamukkale Belediyesi çocuğundan, gencine, kadınından engellisine her yaş grubuna hitap eden ücretsiz kurslar düzenlemeye devam ediyor. Herkesin kendine ve zamanına uygun kurs seçebileceği farklı branşlardaki kurslara başvurular internet üzerinden yapılabiliyor. Bununla ilgili www.pamukkale.bel.tr adresine girerek hangi konuyla ilgili kursa yazılmak isteniyorsa kayıt yaptırılabiliyor. Kurslarda maske, mesafe ve hijyen kuralları dikkate alınacak ve sınıflarda dezenfekte işlemleri de yapılacak. Ayrıca katılımcılardan HES kodları da alınması zorunlu olacak.

“Herkesi kurslarımıza bekliyoruz”

18 ile 60 yaş arasındaki tüm vatandaşların katılabildiği tüm kursların ücretsiz olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Avni Örki, “Önceki dönem kurslarımız vatandaşlarımızdan yoğun ilgi gördü. Gelen talepler yönünde kurslarımızı kış dönemi için hazırladık. Korona virüs önlemleri alınarak gerçekleşecek olan kurslarımız, sadece şehir merkezinde değil Fatih, Dokuzkavaklar, Pınarkent, Hürriyet, Akköy, Kervansaray, Çamlık, Asmalıevler ve Deliktaş Mahalleleri’nde de açılacak. Kurslarımıza katılmak isteyen vatandaşlarımız son başvuru tarihini kaçırmasınlar” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205