PAMUKKALE’DE ŞENLİKLER DEVAM EDİYOR

Pamukkale Belediyesi’nin “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” çocuk şenlikleri devam ediyor. Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, bu hafta Cankurtaran ve İncilipınar Mahallesi’nde düzenleyecekleri eğlenceye tüm vatandaşları davet etti.

PAMUKKALE’DE ŞENLİKLER DEVAM EDİYOR

‘Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var’ sloganıyla mahallelerde çocuk şenlikleri düzenleyen Pamukkale Belediyesi, ilçe halkının sosyal yaşantısına alternatif seçenek sunmaya devam ediyor. Yaz sezonu başından beri mahallelerde gerçekleştirilmeye başlayan çocuk şenlikleri, bu hafta sonunda da minikleri bekliyor.

Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin,  bu hafta 02 Kasım 2018 Cuma günü Cankurtaran Mahallesi’nde, 03 Kasım 2018 Cumartesi günü İncilipınar Mahallesi’nde düzenlenecek çocuk şenliğine mahalle halkıyla birlikte, tüm ilçe vatandaşlarını etkinliğe davet etti. Başkan Gürlesin, “Cuma akşamı Cankurtaran Mahallesi Kapalı Pazaryeri, Cumartesi akşamı da İncilipınar Mahallesi İncilipınar İlkokulu Bahçesi’nde çocuk şenliğimiz var. Çocuklarımıza ve ailelerimize ücretsiz birçok ikramda bulunduğumuz şenliklerimizde, çocuk oyun grupları, yüz boyama, halat çekme, çuval yarışı gibi oyunlar çocuklarımızı bekliyor. Çocuklarımızın eğlenceli vakit geçirmelerini amaçladığımız ve saat 17.00’de başlayacak etkinliklerimize tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER