Parkurun tozunu Evteks sponsorluğunda atacaklar

Denizli’nin başarılı iki atletine Evteks Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı ve Teknik Tekstil Tasarımcısı Dr. İsa Dal, sponsor oldu. İmzalanan protokol gereği sezon boyunca atletlerin yurt içi ve yurt dışında katılacakları yarışların tüm masrafları Evteks Tekstil tarafından karşılanacak.

Parkurun tozunu Evteks sponsorluğunda atacaklar

Denizli’de tekstil ürünlerinden, ev tekstile, teknik tekstilden, nano teknolojiyle üretilen kumaşlara kadar birçok yeniliğe imza atan yurt içi ve yurt dışında ödüller kazanan Evteks Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı ve Teknik Tekstil Tasarımcısı Dr. İsa Dal, iki atlete bir sezon boyunca sponsor oldu.

İmzalanan protokol gereği Denizli’nin başarılı atletleri Tahsin Ersin Kurşunoğlu ve Ömer Oklu’nun sezon boyunca yurt içi ve yurt dışında katılacağı yarışların tüm masrafları Dr. İsa Dal tarafından karşılanacak. Dr. İsa Dal’ın özel olarak tasarladığı, performans sporcularına yönelik spor kıyafetleri de denenecek gelişimine katkı sunulacak. Evteks Tekstil olarak sosyal sorumluluk projeleri hazırlamaya, hazırlanan projelere destek olmaya devam ettiklerini ifade eden Dr. İsa Dal, imzaladıkları protokolle spor ve sporcunun da yanında olacaklarını belirtti. Denizli’nin isminin atletizmde de duyulacağını söyleyen Dr. İsa Dal, sezon boyunca sponsorluğunu üstlendikleri atletleri antrenmanların da ziyaret edeceklerini belirtti. Dr. İsa Dal,  “Denizli’nin çok önemli değil sporculardan Ersin Bey, Ömer arkadaşımızla birlikte 2022 yılı için sponsorluk anlaşması yaptık. Kendilerinin başarısı bizim uzun yıllardır takdir ettiğimiz başarılar ve kendilerini takip ediyorduk. Kendi markamız Evteks adına bundan sonraki yarışlarına firmamızı temsilen katılacaklar. Kendilerine başarılar diliyorum. Bu önemli yarışlarda kendilerinde de kürsü bekliyoruz, her zaman olduğu gibi. Bu sponsorluğumuzda firma olarak en önemli desteklerimiz konaklama, ulaşım ve malzeme gibi desteklerde bulunacağız” dedi.

“EVTEKS İÇİN KOŞACAĞIZ"

İmza protokolünde konuşan sporcu Tahsin Ersin Kurşunoğlu, “2022 yılında artık özellikle hedef yarışlarını Evteks için koşacağız. İnşallah eskiden de olduğu gibi Denizli’nin ve Evteks’in adını başarıyla duyurmaya devam edeceğiz. İsa Dal Bey’e teşekkür ederiz” dedi, Ömer Oklu ise şunları kaydetti: “Yapmış olduğumuz yeni sponsorlukla antrenman anlamında gerek yarışlar anlamında daha rahat ve daha motive şekilde yarışıyor olacağız. İsa Bey’e çok teşekkür ediyoruz. Bu sayede atletizm Denizli’de daha fazla kitlelere ulaşacak. Atletizmi daha tanışmış olacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER