Partililer Kazım Arslan’ı unutmadı

CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, vefatının 2’nci yıl dönümünde unutulmadı. Partililer, sosyal medya hesaplarından Kazım Arslan için anma mesajı yayımladı.

Partililer Kazım Arslan’ı unutmadı

CHP Denizli Milletvekili Arslan, bayram tatili için ailesiyle bulunduğu Antalya'nın Aksu İlçesi’ndeki evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu 07 Haziran 2019’da hayatını kaybetti. Mesai arkadaşları Vekil Kazım Arslan’ı vefatının ikinci yılında unutmadı. Partililer, sosyal medya hesaplarından anma mesajı yayımladı. CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, “Denizli siyasetine, örgütümüze siyasi nezaket, samimiyet, saygı kültürünü öğreten, mücadelesiyle örnek olan milletvekilimiz Kazım Arslan'ın aramızdan ayrılışının 2. yılında saygıyla anıyoruz” dedi. CHP Pamukkale İlçe Başkanı Arda Arpacı ise sosyal medyadan şu ifadelere yer verdi: “Nezaketi, duruşu, beyefendiliği, çalışkanlığı ve sosyal demokrasi mücadelesi ile hepimizin abisi Denizli Milletvekilimiz Kazım Arslan'ı aramızdan ayrılışının 2. senesinde saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz.” CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Ali Osman Horzum ise “Denizli Milletvekilimiz, değerli büyüğümüz Kazım Arslan'ı vefatının ikinci yılında saygıyla ve rahmetle anıyorum” diye konuştu. Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, “Denizli Milletvekilimiz, hayatımda çok önemli bir yere sahip olan değerli ağabeyim ve büyüğümüz Kazım Arslan'ı, aramızdan ayrılışının ikinci yılında sevgi, özlem ve rahmetle anıyorum” şeklinde ifade etti. Bağımsız Denizli Milletvekili Teoman Sancar ise “Değerli büyüğümüz Kazım Arslan’ı vefatının ikinci yılında saygıyla ve rahmetle anıyorum. Çok özledik” dedi.

Mesai arkadaşları da unutmadı

Merhum Arslan için partinin genel merkezinden de anma mesajı geldi. CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel; “Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde 4 yıl birlikte görev yaptığım değerli ağabeyim Denizli Milletvekilimiz Kazım Arslan'ı vefatının yıl dönümünde özlem ve saygıyla anıyorum” diye konuştu. CHP İstanbul Milletvekili ve İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Üyesi Av. Mahmut Tanal, sosyal medyadan yayımladığı mesajında; “Meclis'te birlikte görev yaptığımız, mücadelesini nezaket ve dürüstlükten ödün vermeden yürüten Denizli Milletvekilimiz Kazım Arslan'ı, vefatının yıl dönümünde saygıyla ve rahmetle anıyorum” ifadelerine yer verdi. CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, şunları söyledi: “TBMM'de birlikte çalışmaktan gurur duyduğumuz, değerli arkadaşım, Denizli Milletvekilimiz Kazım Arslan'ı vefatının 2. yılında saygı ve rahmetle anıyorum.”

“Partimiz için çok kıymetli bir değerimizdi”

CHP Parti Meclisi Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, “TBMM'de aynı komisyonda görev yaptığım, arkadaşımız, yoldaşımız, değerli abimiz Denizli Milletvekilimiz Kazım Arslan'ı, vefatının yıl dönümünde saygı, özlem ve rahmetle anıyorum” dedi. CHP Bursa Milletvekili ve İçişleri Komisyonu Üyesi Erkan Aydın, TBMM'de 4 yıl birlikte mücadele ettiğimiz örnek siyasetçi, değerli ağabeyim, Denizli Milletvekilimiz Kazım Arslan’ı vefatının yıldönümünde saygıyla ve rahmetle anıyorum” şeklinde ifade etti. CHP Ankara Milletvekili, İçişleri Komisyonu Üyesi Nihat Yeşil, şunları aktardı: “Kazım Ağabey adeta bir nezaket timsaliydi. Partimiz için çok kıymetli bir değerimizdi. Değerli yol arkadaşım, çok kıymetli ağabeyim, Denizli Milletvekilimiz Kazım Arslan'ı vefatının 2'nci yıldönümünde saygı ve özlemle anıyorum. Unutmadık, unutmayacağız.” CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, sosyal medyada yaptığı paylaşımda; “Denizli Milletvekilimiz, değerli büyüğüm Kazım Arslan’ın aramızdan ayrılışının ikinci yılında saygı, özlem ve rahmetle anıyorum” diye kolnuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER