PASVAK’tan Başkan Şevik’e ziyaret

Denizli’de ihtiyaç sahiplerine birçok alanda destek olan Pamukkale Sağlık Eğitim Vakfı Başkanı Prof. Dr. Bülent Topuz ile yönetim kurulu üyeleri, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret etti.

PASVAK’tan Başkan Şevik’e ziyaret

Pamukkale Sağlık Eğitim Vakfı (PASVAK) Başkanı Prof. Dr. Bülent Topuz, yönetim kurulu üyeleri; Süleyman Öztürk, Abdi Çetin, Nafiz Öz, Kerim Çıralı ile birlikte Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret etti. PASVAK heyetini Buldan Belediyesi El Sanatları Merkezi’ndeki  (BELKÜM) makamında ağırlayan Başkan Şevik, PASVAK’ın çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, “Kimsesizlere ve yardıma muhtaç olanların yardımına koşan PASVAK, çok güzel bir iş yapıyor. Ben sizleri kutluyorum. Belediye olarak imkanlarımız doğrultusunda üzerimize düşeni yapmağa hazırız” dedi.

“HEDEFİMİZ DAHA ÇOK İHTİYAÇ SAHİBİNE EL UZATABİLMEK”

Ziyarette PASVAK’ın işleyişi ile ilgili bilgi veren Prof. Dr. Topuz, PASVAK’ın2001 yılında 7 kurucu üye ile oluşturulduğunu, 2004 yılından bu yana ihtiyaç sahibi ailelere, her gün iki öğün yetecek 3 çeşit yemeği ve ekmeği evlerine kadar götürdüklerini söyledi. Prof. Dr. Topuz, “Denizlili hayırseverlerimizin, bağışçılarımızın desteği ile PASVAK, bugün bin 250 ihtiyaç sahibine ulaşmaktadır. Hedefimiz daha çok ihtiyaç sahibine el uzatabilmek” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER