PAÜ'de ‘GDG Devfest Denizli’19’

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ), birbirinden değerli konuşmacıları ve katılımcıları bir araya getirecek olan Google Developer Groups (GDG) DEVFEST Denizli’19’a ev sahipliği yapılacak. GDG DEVFEST Denizli’19, bugün PAÜ Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

PAÜ'de ‘GDG Devfest Denizli’19’

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ), birbirinden değerli konuşmacıları ve katılımcıları bir araya getirecek olan Google Developer Groups (GDG) DEVFEST Denizli’19’a ev sahipliği yapılacak. GDG Denizli ekibi ile PAÜ Yönetim Bilişim Topluluğu tarafından bu sene ilk kez düzenlenecek olan GDG DEVFEST Denizli’19, bugün PAÜ Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Yoğun katılımın beklendiği, gün boyu sunumların yapılacağı DEVFEST Denizli’19 etkinliğinde birbirinden değerli konuşmacılar yer alacak. Ege Bölgesi’nin en büyük geliştirici konferanslarından biri olmaya aday GDG DEVFEST Denizli’19 ile meraklıları teknolojiye doyacak. GDG DEVFEST Denizli’19; iki farklı salonda düzenlenen oturumlar ile çeşitli alanlardan 11 konuşmacı ile yeni nesil mobil ve web tabanlı teknolojiler, makine öğrenimi, veri bilimi ve girişimcilik gibi çerçeve konularda gerçekleştirilecek.

KONU VE KONUŞMACILAR

Gün boyu sürecek etkinlikte yer alacak konular ve konuşmacıları şöyle: ‘Keynote/Google Geliştirici Ekosistemi’ İlker Akansel, ‘Yapay Zekâ ve Veri Bilimi’ Sadi Evren Şeker, ‘Hypercasual Mobil Oyun’ Burak Vardal, ‘UI/UX Design’ Emrah Kozan, ‘Oyun Sektöründe Kariyer Yapmak’ Yasin Demirden, ‘Kotlin'e Geçiş ve Java ile Birlikte Kullanımı’ Hadi Tok, ‘Dijital Çağda Girişimcilik’ İslam Alaybeyoğlu, ‘Mobil Uygulamalara Yapay Zekâ Hapı’ Daron Yöndem, ‘Kariyer Yolunda İç Motivasyon Dinamikleri’ Fatih Çiftçi, ‘Iot in the Google Cloud Platform / GCP Essentials Workshop’ Mehmet Karaköse, ‘Google Assistant ile Kendi Uygulamanızı Geliştirin / Assistant’ Yüksel Tolun ve ‘Google Developer Expert - Google Assistant Kendi Uygulamalarınızı Geliştirin’ Yüksel Tolun.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER