PAÜ'de tedavi gören çocuklar ‘Marmelat’la moral buldu

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi Başhekimliği ve PAÜ Düşlerden Gülüşlere Topluluğu ile birlikte Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Yataklı Servisi’nde düzenlenen etkinlikte Vantrolog Çiğdem Dağtekin ve Marmelat, tedavi gören çocuklarla ikinci kez buluşturuldu.

PAÜ'de tedavi gören çocuklar ‘Marmelat’la moral buldu

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi’nde önemli bir etkinliğe imza attı. PAÜ Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Yataklı Servisi’nde yatan çocuklara moral olmak amacıyla düzenlenen etkinlikte Vantrolog Çiğdem Dağtekin ve Marmelat, tedavi gören çocuklarla buluşturuldu.

PAÜ Düşlerden Gülüşlere Topluluğu ile birlikte düzenlenen etkinliğe; PAÜ Hastanesi Başmüdürü Erdinç Karataş başta olmak üzere PAÜ Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Yataklı Servisi’nde tedavi gören çocuklar ve aileleri, hastane personeli katıldı. Vantrolog Çiğdem Dağtekin’ın Marmelat ile birlikte sunduğu kukla gösterisi, çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi gördü. Gösterinin sonunda, konuşan PAÜ Hastaneleri Başmüdürü Erdinç Karataş, “Hastalarımıza sağlık hizmeti yanı sıra moral vermek için bu tür faaliyetlere çok önem vermekteyiz. Bu nedenle Vantrolog Çiğdem Dağtekin ve Marmelat’ı Üniversitemiz Hastaneleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği’nde tedavi gören çocuklarımızla ikinci kez buluşturmaktan çok mutluyuz” dedi. Karataş, Çiğdem Dağtekin’e çiçek ve teşekkür belgesi takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2019, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER