PAÜ İŞLETME KULÜBÜ'NDEN DEV ORGANİZASYON

PAÜ İŞLETME KULÜBÜ'NDEN DEV ORGANİZASYON

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ)  İşletme Kulübü, ‘Kariyer Şöleni’ konferanslarının ikincisini gerçekleştirecek. Yoğun katılımla gerçekleşmesi planlanan konferansa katılan öğrencilere katılım belgesi verilecek. Öğrencileri staj olanaklarının yanında sürpriz hediyeler de bekliyor.

Pamukkale Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na bağlı İşletme Kulübü tarafından, öğrencilerin kariyer hayatlarının şekillenmesi adına önemli bir konferans oluşturuldu. İşletme Kulübü’nün geçen yıl da gerçekleştirdiği ve yoğun ilgi gören ‘Kariyer Şöleni’ konferansının ikincisi; 13 Aralık Salı günü saat: 12:00-17:00 arasında, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi A Blok Konferans Salonu’nda gerçekleşecek. DRT Denizli ve Denizli Gazetesi haber ekibine özel açıklama yapan, PAÜ İşletme Kulübü İletişim ve Basın-Yayın Departmanı Koordinatörü Feyzi Deniz; “Etkinliğimizin ismi; ‘Kariyer Şöleni 2’. İlk etabını geçen sene, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi A Blok Konferans Salonu’nda yapmıştık. Büyük bir katılımcı kitlesiyle karşı karşıya kalmıştık. Salonun katılımcı rekorunu egale etmiştik. Bu yıl ikincisini gerçekleştireceğiz. Kamu ve özel sektörde alanında uzman kişilerle, öğrenci arkadaşlarımızı buluşturacağız. Konferansımızda; Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Ege Bölge Başkanı Serdar Kalaycıoğlu, Management Centre Türkiye Eğitmeni Ece Süeren Ok, Murat Eğitim Kurumları Muhasebe Uzmanı Aslıhan Kudal, Murat Eğitim Kurumları Proje-Ölçme Uzmanı Tuğrul Ural ve Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Başkan Yardımcısı Eşbaş İnsan Kaynakları Şefi Diğdem Pelikli gibi birbirinden değerli konuşmacıları ağırlayacağız” dedi.

“STAJ OLANAKLARIMIZ MEVCUT”

Öğrencilere okulda gördükleri teknik kısmın dışında, kendilerini geliştirme fırsatı bulma, kariyer hayatlarında onlara yol gösterecek, ışık tutacak insanlarla buluşturma fırsatı sunduklarının altını çizen Deniz; “Konferansımıza katılım belgesi ücretsiz olacak. Staj olanaklarımız mevcut. Eğer arkadaşlarımız yanlarında CV’lerini getirirlerse ve gelen uzmanlarımız takdir görürlerse onlara staj olanakları da sağlıyoruz” diye konuştu.

“ÖĞRENCİLERİ SÜRPRİZ HEDİYELER BEKLİYOR”

‘Kariyer Şöleni 2’ isimli konferansa katılan öğrencilere çekilişle birbirinden güzel hediyelerin verileceğini belirten Feyzi Deniz, sözlerine şöyle devam etti: “Çok değerli sponsorlarımız var. Sponsorlarımız tarafından öğrenci arkadaşlarımıza çekilişle sürpriz hediyelerimiz olacak. Hediyelerimize dair birkaç tüyo verebilirim. Öğrenci arkadaşlarımızı yurtdışında eğitim ve KPSS kursları gibi pek çok hediye bekliyor. Konferansımızı, 13 Aralık Salı günü saat: 12:00-17:00 arasında, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi A Blok Konferans Salonu’nda gerçekleşecek. Denizli’deki bütün öğrenci arkadaşlarımız olmak üzere tüm Denizli halkını konferansımıza davet ediyoruz. Sadece ana kampüs öğrencilerimizi değil Meslek Yüksek Okulu’ndaki öğrencileri de davet ediyoruz.”

“YAPTIĞIMIZ HER İŞTE BAŞARIYI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURDUK”

Kulüp hakkında bilgiler aktaran PAÜ İşletme Kulübü Sosyal Sorumluluk Departmanı Koordinatörü Seyhan Narin, “İşletme Kulübümüz; 2008 yılında kuruldu. Kurulduğu yıldan bu yana pek çok etkinliğe imzamızı attık. Kulüp bünyesinde; sosyal aktivite, insan kaynakları, sosyal sorumluluk ve iletişim, basın- yayın olmak üzere 4 tane departmanımız bulunmaktadır. Bugüne kadar yaptığımız her işte başarıyı daha fazla göz önünde bulundurduk. Bu yıl kulübümüzde 60 aktif üyemiz bulunmaktadır. Kulüp olarak pek çok şirket gezilerinde bulunduk, konferanslar düzenledik. Konferanslarımızın hepsi büyük ses getirdi. Artı olarak sosyal sorumluluk projelerine imza attık. Huzurevi’ne ziyarette bulunduk. Köy okullarına yardımda bulunduk. Köy okullarındaki çocukları sinemalara götürdük” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER