PAÜ KALE MYO'DA MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI

PAÜ KALE MYO'DA MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI

Pamukkale Üniversitesi Kale MYO’da 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nın ilk mezuniyet töreni gerçekleştirildi. 

Kale Spor Salonu’nda gerçekleştirilen törene; Kale MYO Müdürü Prof. Dr. Ersan Öz ve Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağnıç başta olmak üzere, ilçe protokol üyeleri, akademisyenler, mezun olan öğrenciler ve aileleri katıldı.
Törende konuşma yapan Kale MYO Müdürü Prof. Dr. Ersan Öz, öğrenme sürecinin hayat boyu devam ettiğini hatırlatırken mezun öğrencilere hayatlarının bundan sonraki kısmında da okumaya, araştırmaya ve yeni bilgiler öğrenmeye devam etmelerini tavsiye etti. İnsan hayatının çok hızlı akıp gittiğine değinen Prof. Dr. Öz, mezunları tebrik ederek başarılarının devamını diledi.  
Tören, Kale Meslek Yüksekokulu 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Birincisi Çocuk Gelişimi Programı Öğrencisi Gözde Ceylan’ın mezuniyet kütüğüne plaket çakmasının ardından ilçe protokolü tarafından dereceye giren öğrencilere başarı belgesi ve hediye takdim edildi. Törenin devamında yaklaşık 150 mezun öğrenci belgelerini öğretim üyelerinden aldı. Töreninin sonunda keplerini havaya atan öğrenciler mezuniyetin coşkusunu doyasıya yaşadı.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221