PAÜ ÖĞRENCİLERİNDEN 'KUŞAKTAN KUŞAĞA TECRÜBE' GEZİLERİ

PAÜ ÖĞRENCİLERİNDEN 'KUŞAKTAN KUŞAĞA TECRÜBE' GEZİLERİ

Kredi Yurtlar Kurumu Denizli Biruni Yurt Müdürlüğü, yurt kampüsünde kalan PAÜ Mühendislik Fakültesi öğrencilerinden oluşan heyet ile Akça Şirketler Topluluğu Serinhisar Kompleksi’ni ziyaret etti. Ziyaretin yurt müdürlüğünün “Kuşaktan Kuşağa Tecrübe” Projesi kapsamında gerçekleştirildiği bildirildi. 

“Kuşaktan Kuşağa Tecrübe” projesi yürüten Kredi Yurtlar Kurumu (KYK)’nda kalan PAÜ öğrencileri, proje gereği bu kez Akça Şirketler Topluluğu’nu ziyaret etti. PAÜ Mühendislik Fakültesi öğrencilerinden oluşan grubu şirketin Serinhisar tesislerinde, Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erol Akça karşıladı. İşadamı Erol akça ziyaretçi öğrencilere; tesisler ve üretim kompleksi hakkında bilgiler verirken, iş hayatı ile uzun yıllara dayanan iş tecrübelerini de anlattı. 


Ziyaretin öğrenciler ve proje açısından çok verimli geçtiğini söyleyen Kredi Yurtlar Kurumu Denizli Biruni Yurt Müdürü Vildan Başbuğ, “KYK Biruni Yurt Müdürlüğü olarak ‘Kuşaktan Kuşağa Tecrübe’ Projesi kapsamında PAÜ’de mühendislik ve İnşaat mühendisliği okuyan öğrencilerimizle Akça Şirketler Topluluğu firmasını ziyaret ederek çimento ve yapı malzemeleri oluşumunun tüm aşamalarını yerinde gördük. Sonrasında yönetim kurulu başkan yardımcısı Erol Akça’nın bir aşadamı olarak yaşamsal deneyimlerini dinledik. Ziyaretimiz proje kapsamında öğrencilerimizin soru cevapları ile son buldu. Akça Şirketler Topluluğu’na teşekkür ediyoruz” dedi. 

GÜRKAN GÖK​

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER