PAÜ'DE 'ANNELER GÜNÜ' KUTLANDI

PAÜ'DE 'ANNELER GÜNÜ' KUTLANDI

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Rektörlüğü’nün Gölbahçe’de düzenlediği Anneler Günü etkinliklerine katılan anneler ve çocukları, doyasıya eğlendi.  

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ)  Rektörlüğü tarafından Anneler Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi. Gölbahçe’de düzenlenen etkinliğe; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Arzu Yaren, Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan, Genel Sekreter Doç. Dr. Mehmet Ali Sarı başta olmak üzere çeşitli fakülteler, meslek yüksekokulu ve yüksekokulların dekanları, dekan yardımcıları ile birlikte akademisyenler, idari yöneticiler ve aileleri ile öğrenciler katıldı.

  Etkinlikler, Güzel Sanatlar Müzik Eğitimi Bölümü öğrencileri tarafından sunulan mini konser ile başladı. Konser sonrasında, Afrikalı Genç Topluluğu’nun sahnelediği yöresel danslar ile devam eden etkinlikler, çocukların ilgiyle izlediği Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümü öğrencilerinin deneysel aktiviteleri ile devam etti. Etkinlik PAÜ Gölbahçe’de kurulan çeşitli stantlarda anne ve çocukların katılımıyla gerçekleştirilen Resim Bölümü öğrencileri tarafından düzenlenen toz boyama aktiviteleri ve Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü öğrencilerinin hazırladığı sportif oyun ve yarışmalarla devam etti. Gölbahçe’de PAÜ Rektörlüğü tarafından düzenlenen etkinliklerde hem anneler çocuklarıyla hem de çocuklar kendi aralarında eğlenerek Anneler Günü’nü doyasıya kutladı.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER