PAÜ’de lojistik sektörü ele alındı

Pamukkale Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi’nde Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan’ın konuşmacı olarak katıldığı “Lojistik Sektörünün Dünü Bugünü ve Geleceği” konulu konferans düzenlendi.

PAÜ’de lojistik sektörü ele alındı

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Uygulamalı Bilimler Fakültesi’nde (UBF) “Lojistik Sektörünün Dünü Bugünü ve Geleceği” konulu konferans düzenlendi. Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan’ın konuşmacı olduğu konferansa; UBF Dekanı Prof. Dr. Ender Coşkun, Çivril Atasay Kamer MYO Müdürü Öğretim Görevlisi Dr. Sami Eşmen, DTO Genel Sekreteri Ali Rıza Tekin, DTO Genel Sekreter Yardımcısı Akay Gündoğan, öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı. Lojistik sektörünün dünya ticaretindeki önemi ile sözlerine başlayan DTO Başkanı Uğur Erdoğan, sektörde yaşanan gelişmelerin günümüz dünyasındaki ihtiyaçları karşılamaya yönelik olduğunu belirtti. Başkan Erdoğan, Avrupa ülkelerine minivan taşımacılığı hizmetinde Denizli’nin ve Türkiye’nin önemli bir yere sahip olduğunu dile getirdi. Konferansın sonunda öğrenciler tarafından kendisine yöneltilen sorulara cevap veren Başkan Erdoğan, fakülte öğrencilerine tavsiyelerde bulundu. Konferansın sonunda, Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ender Coşkun, günün anısına Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan’a teşekkür plaketi takdim etti.

KARAKTERİ VE İDEALLERİ İLE MEHMET AKİF ERSOY

Öte uyandan PAÜ UBF’de düzenlenen etkinliklerden bir diğeri ise “Mehmet Âkif ve İstiklâl Marşı Yılı” münasebetiyle, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Solmaz’ın konuşmacı olarak katıldığı “Karakteri ve İdealleri ile Mehmet Akif Ersoy” konulu konferans oldu. program, Prof. Dr. Süleyman Solmaz’ın Mehmet Akif Ersoy’u dini ve milli yönleriyle ele aldığı sunum ile devam etti. Konferansın sonunda, Prof. Dr. Coşkun, günün anısına Prof. Dr. Solmaz’a teşekkür plaketi takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER