PAÜ’YE ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

Pamukkale Üniversitesi’nin (PAÜ) ilk defa katıldığı ‘TradeMaster Yatırım Ligi Yarışması’nda ‘ThermalDragon’ takım ismiyle yarışan PAÜ öğrencileri, üçüncülük elde etti.

PAÜ’YE ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

İş Yatırım tarafından bu yıl 10’uncusu düzenlenen ‘TradeMaster Yatırım Ligi Yarışması’, aralarında Bilkent Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Koç Üniversitesi gibi üniversitelerin yer aldığı toplam 30 üniversitenin katılımıyla gerçekleştirildi. Pamukkale Üniversitesi’nin (PAÜ) ilk defa yer aldığı yarışmada; ‘ThermalDragon’ takım ismiyle yarışan PAÜ Muhasebe Ve Finansman Programı yüksek lisans öğrencisi Sabahattin Bağyapan ve PAÜ Pazarlama Programı yüksek lisans öğrencisi Betül Şehoğlu, üçüncülük derecesi elde etti.

DEKAN SARITAŞ, ÖĞRENCİLERİN SEVİNCİNE ORTAK OLDU

İstanbul Levent’te gerçekleştirilen ödül töreninde öğrenciler, ödüllerini İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy’un elinden aldı. PAÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Sarıtaş, ödül töreninde öğrencilere eşlik ederek Sabahattin Bağyapan’ın ve Betül Şehoğlu’nun sevincine ortak oldu. Program kapsamında ayrıca Dekan Prof. Dr. Hakan Sarıtaş ve ödül alan öğrenciler, Borsa İstanbul’a da ziyaret gerçekleştirerek; seans işlemlerine tanıklık etme şansını yakaladılar.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER