Pekdemir Çiftliği 76’ıncı mağazasını Fatih’te açtı

İş insanı Halil Pekdemir’in sahibi olduğu ‘Pekdemir Çiftliği’, 76’ncı şubesini Pamukkale İlçesi’ne bağlı Fatih Mahallesi’nde hizmete açtı.

Pekdemir Çiftliği 76’ıncı mağazasını Fatih’te açtı

Denizli, Muğla başta olmak üzere birçok ilde market zincirlerini açmaya devam eden İş insanı Halil Pekdemir’in sahibi olduğu ‘Pekdemir Çiftliği’, büyümeye devam ediyor.

Şehrin dört bir yanına açtığı mağazalarla kaliteli ürünleri halka sunmak için çabalayan Halil Pekdemir, 76’ncı şubesini Pamukkale İlçesi’ne bağlı Fatih Mahallesi’nde hizmete açtı. Açılışa; Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili, Eski Bereketler Belediye Başkanı Hüseyin Çalışkan ve davetliler katıldı.

“MÜŞTERİLERİMİZİN VE ÇALIŞANLARIMIZIN MUTLU OLMASI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Törende konuşan ve duygularını aktaran Halil Pekdemir; “Bana bu imkanları sunan, büyümemizi sağlayan Pekdemir müşterilerine çok teşekkür ediyorum. Onlarla büyüdük ve büyümeye devam ediyoruz. Denizli, Aydın, Manisa ve Afyon’da market olarak faaliyet gösteriyoruz. Burada Deliktaş Mahallesi, Fatih Mahallesi’ne bundan sonra daha iyi ve yakından bir hizmet vereceğiz. Burası 76’ncı şubemiz. Önemli olan sayısından ziyade işlevliğidir. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın mutlu olması bizim için çok önemli. Kaliteli, uygun fiyatlarla her daim hizmette olmaya devam edeceğiz. Açılışımıza katılan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. Pekdemir, mağazanın açılışına özel indirimlerin de olduğunu dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER