Pekdemir ve Çalışkan Aileleri’nin mutlu günü

Pekdemir Çiftliği sahiplerinden İşadamı Halil Pekdemir ve Bereketli Eski Belediye Başkanı ve Balcı Hacıoğlu Sahibi Hüseyin Çalışkan’ın torunları 8 yaşındaki Halil Emir ve 4 yaşındaki Enes Efe erkekliğe ilk adımı attı. Pekdemir ve Çalışkan ailesini bu mutlu günlerinde yakınları ve dostları da yalnız bırakmadı.

Pekdemir ve Çalışkan Aileleri’nin mutlu günü

Pekdemir Çiftliği sahiplerinden İşadamı Halil Pekdemir ve Bereketli Eski Belediye Başkanı ve Balcı Hacıoğlu Sahibi Hüseyin Çalışkan’ın torunları, Pekdemir Çiftliği Yönetim Kurulu Üyeleri Esra ve Ercan Pekdemir’in oğulları 8 yaşındaki Halil Emir ve 4 yaşındaki Enes Efe erkekliğe ilk adımı attı.

Ayşen Zeybekci, Nihat Zeybekci, Şahin Tin, Hüseyin Çalışkan, Mevlüt Demir

Beyaz İnci Düğün Salonu’nda sünnet töreni düzenlendi. Törene; Son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve eşi Ayşen Zeybekci, AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, iş ve siyaset dünyasının önemli isimleri, Pekdemir ve Çalışkan ailelerinin yakınları ile dostları katıldı.

Ercan Pekdemir, Halil Emir Pekdemir, Enes Efe Pekdemir, Esra Pekdemir

Torunlarının mürüvvetini görmekten mutluluk duyduklarını ifade eden Halil Pekdemir ve Hüseyin Çalışkan, herkesin bu mutluluğu yaşamasını temenni etti.

Halil Pekdemir, Gülseren Pekdemir, Halil Emir Pekdemir, Enes Efe Pekdemir, Ercan Pekdemir, Esra Pekdemir, Müşerref Çalışkan, Hüseyin Çalışkan, Buğra Çalışkan

Ercan Pekdemir, Enes Efe Pekdemir, Esra Pekdemir, Müşerref Çalışkan, Gülseren Pekdemir, Halil Emir Pekdemir, Uğur Erdoğan, Halil Pekdemir, Hüseyin Çalışkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER