PEKDEMİR VE MEYDAN AİLELERİNİN EN MUTLU GÜNÜ

PEKDEMİR VE MEYDAN AİLELERİNİN EN MUTLU GÜNÜ

Denizli’nin tanınmış iş adamlarından Pekdemir Marketler zinciri sahibi Abidin Pekdemir ve Gönül Pekdemir’in oğlu Hakkı Pekdemir ile merhum işadamı Ramazan Meydan ve Neriman Meydan’ın kızı Nevruz Meydan, rüya bir törenle dünya evine girdi.
Denizli’nin önde gelen işadamlarından Pekdemir Marketleri zincirinin sahibi Abidin Pekdemir ve Gönül Pekdemir’in oğulları Hakkı Pekdemir, merhum işadamı Ramazan Meydan ve Neriman Meydan’ın kızları Nevruz Meydan ile mutluluğa yelken açtı. 


NİKAHI BAŞKAN ZOLAN KIYDI
Twenty 20 Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen düğünde çiftin nikahını Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı. Başkan Zolan’ın yanı sıra düğüne Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Ali Değirmenci ve Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun yanı sıra çok sayıda davetli katılırken, Değirmenci ve Subaşıoğlu genç çiftin nikah şahitliğini de yaptı. Çok sayıda davetlinin katıldığı gece de misafirler doyasıya eğlenirken mutluluğa yelken açan Hakkı ve Nevruz’un mutlulukları gözlerinden okunuyordu.


“ALLAH HERKESE NASİP ETSİN”
Oğullarının mürüvvetlerini gördükleri için çok mutlu olduklarını ifade eden Pekdemir Marketleri zinciri sahibi Abidin Pekdemir, “ Buraya iştirak eden dostlarımız bizi güzel günümüzde yalnız bırakmadılar. Bugünler çok önemli ve güzel. Allah herkese nasip etsin. Oğlumuza ve gelinimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Katılım çok güzel, herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. 
Torun sevgisinden de bahseden Pekdemir, “Torun sevgisi çok başka. 2 torunumuz var. Biri bir paçadan, diğeri bir paçadan yapışıyor. Şimdi kolay kolay her şeye tamam demiyorum ama konu onlar olunca sınır yok. Allah evlatlarımıza ve herkese bu sevgiyi görmeyi nasip etsin” dedi.


Gelinin amcası işadamı Hasan Meydan, “ Mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. Pekdemir ve Meydan ailelerinin en mutlu günü. Hayırlı uğurlu olsun. Bir burada Denizli’nin en eski esnafları ve işadamlarıyız. Sevenlerimiz çok. Bizlerle bu mutlu günümüzde beraber oldular. Herkese ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

 

İBRAHİM ALAYONT-ALPER PARLAK

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER