PERİNÇEK'E DESTEK ÇIĞ GİBİ

PERİNÇEK'E DESTEK ÇIĞ GİBİ

Vatan Partisi Denizli İl Teşkilatı, Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Dr. Doğu Perinçek’in adaylığı için imza çalışmaları yapıyor. 
Denizli’nin merkezinde birçok yere imza masası açarak ve mahalle mahalle gezerek insanlara imza vermesi konusunda bilgi veren Vatan Partililer, tüm engellemelere rağmen çığ gibi imza topluyor.
Vatan Partisi Denizli İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu, “Genel Başkanımız  ve Cumhurbaşkanı adayımız Dr. Doğu Perinçek’in aday olabilmesi için Denizli’de güçlü bir çalışma yürütüyoruz. Siyasetlerimizi ve Türkiye’nin sorunlarına ürettiğimiz çözüm önerilerimizi halka birebir aktarıyoruz. Kürsülerin üzerinde naralar atmıyoruz. Halkın ve hayatın içindeyiz, sahaya hakimiz. Halk derdini anlatmaya, çözüm bulmaya bizim imza masamıza geliyor. Türk Milletini meclis koltuklarının çıkardığı adaylarla seçeneksiz bırakmaya çalışıyorlar. Biz ise Türk Milletine seçenek üretiyoruz.” Dedi. 
YSK’nın son düzenlemesiyle ilgili de açıklamalarda bulunan İbrahim Kasapoğlu, “Türkiye’yi bu borç batağından çıkarmak için, teröre son verip kardeşlik içinde yaşamak için, gelecek kaygısı olmayan bir gençlik için 4 ve 9 Mayıs tarihleri arasında Denizli’nin tüm vatanseverlerini ikametinin bulunduğu ilçe seçim kurullarına imza vermeye davet ediyoruz.” Diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER