‘PETTE YOLLARDA’ DENİZLİ’DE SAHNELENDİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve PTT Genel Müdürlüğü desteğiyle PTT Bilgi Teknolojileri tarafından hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu'nun ‘Pette Yollarda’ oyunu Denizli’de sahnelendi.

‘PETTE YOLLARDA’ DENİZLİ’DE SAHNELENDİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve PTT Genel Müdürlüğü desteğiyle PTT Bilgi Teknolojileri tarafından hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu'nun "Pette Yollarda" oyunu Forum Çamlık AVM’de sahnelendi. Çok sayıda çocuk ve aileleri katıldığı etkinlikte; çocukların mutluluğu ise görülmeye değerdi. Etkinlikte konuşan Denizli PTT Başmüdür Vekili Erhan Tekin, organizasyonun büyük ilgi gördüğünü ifade ederek; “PTT Genel Müdürlüğü olarak Denizli Başmüdürlüğü Organizasyonu çerçevesinde ‘Pette Yollarda’ adı altında çocuklarımıza bir tiyatro etkinliği düzenliyoruz. Bu güzel etkinlikte yer alanlara teşekkür ediyorum. Bu tür etkinliklerimiz devam edecek. Özellikle tiyatro anlamında güzel şeyler gelecek” dedi.

“İLGİDEN MEMNUNUZ”

“Pette Yollarda” oyununu sahnede oynayan ünlü oyuncu Kerem Eser; “Ekip olarak buradaki ilgiden oldukça memnunuz. Her gün başka bir ildeyiz. Talep büyük. Gelen seyircilerin mutlu olması çok önemli… Öncelikle uzun soluklu bir proje öncesi çok fazla çalışma yapıldı. Umarım herkes buradan mutlu ayrılır” ifadelerini kullandı.

“PETTE DÜNYAYI DOLAŞACAK”

“Pette Yollarda” adlı oyunun Yönetmeni Hakan Polacanlı ise şunları söyledi: “Çocuklarımızın tiyatroyla buluşmasını sağlamak için bir sosyal sorumluluk projesi olarak bu tiyatro kuruldu. Daha sonra ‘Pette Yollarda’ ismini verdiğimiz oyunumuzla yollara düştük. Güzel bir ekibimiz var. Pette, dünyayı dolaşacak.

Denizlileri seviyoruz.” Kerem Eser’in oynadığı ‘Pette Yollarda’, 81 ili dolaşacak ve çocuklara mutluluk dağıtmaya devam edecek. Çocukların gelişim düzeylerine uygun ve güzel sanatlara ilgi duymalarını sağlayacak bir içerikle hazırlanan gösteri, küçük izleyicilere hoşça vakit geçirterek ve onları eğlenceye doyuracak.

İBRAHİM ALAYONT-ALPER PARLAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner187

banner186