PEV Okulları’ndan Muhteşem Şov

Eğitime önem verdiği kadar spora ve sanata da çok önem veren Denizli Özel Pamukkale Eğitim Vakfı (PEV) Okulları’nda yılsonu etkinlikleri hız kazandı. Nihat Zeybekci Kongre Kültür Merkezi’nde düzenlenen müzikalde buluşan PEV’li ortaokul öğrencileri izleyenleri hem güldürdü hem düşündürdü.

PEV Okulları’ndan Muhteşem Şov

Etkinliğin başında “Doğa ve insan’’ konulu sergide öğrenciler yaptıkları projeleri davetlilere tanıtırken, heyecanları gözlerinden okundu. Sergide küresel ısınma ve hayvanların yaşadıkları zorluklar göz onunda bulundurulurken, PEV Koleji Kurucu temsilcisi Prof. Dr. Mehmet Meder “Öğrencilerimizin bu şekilde Nesli tükenen hayvanlar konusunda duyarlı olması bizleri gururlandırıyor’’ dedi. Meder, ”Öncelikle velilerimizin yüksek katılımından ve öğrencilerimizin bu güzel gösterileri düzenlemelerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çok keyifli bir geçe oldu. Denizli’ye hizmette yıllarını veren okulumuzda her dalda zirvede olmak ve böyle gecelerde çocuklarımızı gururla izlemek bize çok keyif veriyor. Müzikal öncesinde hazırlanan sergide çocuklarımızın nesli tükenen hayvanlara ve onlara yapılan zulme karşı ne kadar duyarlı olduklarını bir kez daha gördük. Atatürk ilke ve inkılapları önderliğinde güçlü bir nesil yetiştirdiğimize inanıyoruz. Tüm öğretmenlerimi canı gönülden kutluyorum’’ dedi.

“MUHTEŞEM BİR GECE OLDU”

Gecenin sonunda Denizli Gazetesine röportaj veren Özel Pev Koleji Kurucu üyesi Prof. Dr. Hasan Kazdağlı, “Muhteşem bir gece oldu’’ dedi. Kazdağlı, “Okul müdürümüzden, öğretmelerimize hatta tüm personelimize kadar ne kadar hummalı bir çalışma olduğunu bir kez daha gördük. Kibritçi Kız çok güzel bir etkinlik olmuş. Eğitim, spor, sanat ve müzikte örnek alınan bir okul olmanın verdiği gururu taşıyoruz. Denizli Özel PEV Okulları’nın ülkemize yararlı bireyler yetiştirdiğini görmek bizlere doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Emeği gecen herkesi tebrik ediyorum’’ dedi.

Münire Durmuşoğlu - Semra Ökünç

Pınar Kaya - Hilal Tortop - Hanife Kara

Prof. Dr. Mehmet Meder ve Asude Gökçen Kök

Gülşah - Deniz Lena Yalçın

İdil Alım

Kemal Çağan Eren - Pınar Topcan

Onur Berke Kök - Çağan tuna Cankurt

Eda Hastaoğlu - Destina Naz Yılmaz

Salon hınca hınç doldu taştı

Gecenin keyfini çıkaran veliler objektiflerimize yakalandılar

Farklı kostümler ile öğrenciler geceye renk karttılar

Enstrüman çalan öğrenciler izleyenlere coşkulu anlar yaşattılar.

Gecenin sonunda kurucu üyeler ile kahramanlar birlikte objektifimize poz verdiler.

Prof. Dr. Hasan Kazdağlı

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER