PEV’DEN ZEYBEKCİ’YE “EĞİTİME DESTEK PLAKETİ”

Pamukkale Eğitim Vakfı (PEV) Başkanı Prof. Dr. Hasan Kazdağlı ve yönetim kurulu üyeleri, son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’yi ziyaret ederek; verdiği desteklerinden dolayı ‘Teşekkür Plaketi’ takdim etti. Ziyarette Konuşan Zeybekci; “Eğitim faaliyetinde bulunmak sevaptır. Eğitim, memleketimizin geleceğine yapılan önemli bir yatırımdır” dedi.

PEV’DEN ZEYBEKCİ’YE “EĞİTİME DESTEK PLAKETİ”

ZEYBEKCİ, “EĞİTİM, GELECEĞE YAPILAN ÖNEMLİ BİR YATIRIMDIR”
Pamukkale Eğitim Vakfı (PEV) Başkanı Prof. Dr. Hasan Kazdağlı, PEV Yönetim Kurulu üyeleri; İsmail İyilikçi ve Mesut Aygören ile PEV Okulları Kurucusu Prof. Dr. Mehmet Meder, son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’yi ziyaret etti. Turkuaz Otomotiv Plaza’da gerçekleşen ziyarette PEVBaşkanı Prof. Dr. Hasan Kazdağlı, son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye eğitime verdiği desteklerinden dolayı ‘Teşekkür Plaketi’ takdim etti. Ziyarette konuşan PEVBaşkanı Prof. Dr. Hasan Kazdağlı, “Pamukkale Eğitim Vakfı olarak ilimize ülkemize yaptığınız hizmetlerden dolayı bakanımıza hizmetlerden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz. Yönetim Kurulu Üyeleri olarak plaketi vermeyi uygun gördük. PEV, 24 yıllık bir eğitim geçmişine sahiptir. Şuanda yaklaşık 1000 öğrencimiz var. 130’a yakın personelimiz çalışıyor. Denizli’nin en gözde okullarından birisidir” dedi.

“PEV DENİZLİMİZİN GÖZBEBEĞİ VE KAZANIMIDIR”
Plaketi kabul eden Son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, “Değerli hocalarım eğitime elimizden gelen desteği vermekten onur duyuyoruz. PEV Denizlimizin gözbebeği ve kazanımıdır. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. 24 yıllık eğitim geçmişine sahip olan PEV Okulları’nın son 15 yıllık bölümünü biliyorum. PEV’in kalitesi ve içeriği daha da artacaktır. Eğitim faaliyetinde bulunmak, sevaptır. Eğitim, memleketimizin geleceğine yapılan önemli bir yatırımdır. Teşekkür plaketinden dolayı çok teşekkür ederim. Aldığım en önemli plaketlerden birisidir. Artık bundan sonra PEV’inbir neferi olarak üzerimize düşen neyse seve yerine getiririz” diye konuştu.

 MUHAMMET KARAÇAY- SERDAR KİRİŞ

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2018, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER