PİŞKİN HIRSIZ 'PES' DEDİRTTİ

PİŞKİN HIRSIZ 'PES' DEDİRTTİ

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi’nde yer alan Bilgin Süpermarket’e hırsız girdi. Zanlı bir kiloluk tereyağlarından 7 tane çaldı, ardından kayıplara karıştı. Olay anı ise markerin güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

Edinilen bilgiye göre Denizli’nin Merkezefendi İlçesi’nde yer alan Bilgin Süpermarket’e 3 Mart Cumartesi Günü hırsız girdi. Akşam saatlerinde yaşanan olayda; zanlı içeriye girip, tereyağlarının olduğu bölüme yöneldi. Etrafı kontrol eden hırsız, 7 adet tereyağını çaldı ve ardından kayıplara karıştı. Bilgin Süpermarket’in Bayramyeri Şubesi’nde yaşanan olay anı ise marketin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

“OLAYIN GERÇEKLEŞTİĞİ SIRA ÇOK YOĞUNDUK”
Her gün düzenli olarak sayım yaptıklarının altını çizen Bilgin Süpermarket Bayramyeri Mağaza Müdürü Mehmet Emek, büyük oranda eksik çıkınca güvenlik kameralarını incelediklerini söyledi. Emek, “Biz devamlı stok kontrolü yapıyoruz. Olayın gerçekleştiği sıra çok yoğunduk. O an fark edemdik. Sonraki gün ürünlerin çok fazla eksilmiş olduğunu gördük, güvenlik kameralarından bakarak tespit ettik” dedi. Yaklaşık 280 Lira zarar olduğunu belirten Emek, polise başvurduklarını ve gerekli görüntüleri polise teslim ettiklerini söyledi. Zanlının ise polis tarafından yakalandığı öğrenildi.

CANSU KARACIK-ALPER PARLAK-PINAR ÇANKAYA​

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER