POLİS ÇOK MİKTARDA UYUŞTURUCU ELE GEÇİRDİ, 19 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

POLİS ÇOK MİKTARDA UYUŞTURUCU ELE GEÇİRDİ, 19 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Denizli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Bürosu ekipleri il genelinde zehir tacirlerine savaş açtı. Birbiri ardına 8 ayrı operasyona imza atan polis, 19 zehir tacirini gözaltına aldı, bunlardan 4’ü tutuklandı. Operasyonlarda çok miktarda uyuşturucu ele geçirildi. Denizli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Bürosu ekipleri, il genelinde zehir tacirlerine karşı başlattığı savaşı sürdürüyor. Ekipler, alınan istihbari bilgiler ışığında 8 ayrı operasyona imza attı.

APARTA ZEHİR BASKINI
Polis, uyuşturucu ticareti yapıldığı istihbaratını aldığı bir aparta baskın düzenledi. Operasyonda bir kişi gözaltına alındı, 33 gram metamfetamin ile 30 gram eroin ele geçirildi.

2075 UYUŞTURUCU HAP
Polis hedefindeki bir başka adrese de şok bir baskın gerçekleştirdi. Yapılan operasyonda satışa hazır halde 2075 adet ecstasy hap ele geçirildi, 3 zehir taciri gözaltına alındı.

KAÇMAYA ÇALIŞTI, KURTULAMADI
Bir başka yakalamada ise devriye görevi yapan polis şüpheli hareketler yapan ve kaçmaya çalışan bir zanlıyı takibe aldı, kısa sürede yakaladı. Gözaltına alınan zanlının üzerinden 21 ecstasy hap ve esrar maddesi ele geçirildi. 8

OPERASYON 19 GÖZALTI
Polis gerçekleştirdiği 8 ayrı operasyonda 19 zanlıyı gözaltına aldı. Zanlıların işlemlerinin tamamlanmasının ardından 12’si adliyeye sevk edildi. Bu zanlılardan 4’ü tutuklandı, diğerleri tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Polis yaptığı aramalarda 2111 ecstasy hap, 30 gram eroin, 31.45 gram esrar, 35 gram skunk, 33 gram metamfetamin maddesi ele geçirdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER