"Polisimiz hep var olsun"

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Yılmaz ,Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşu'nun 175’nci yıldönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında "Polisimiz hep var olsun" dedi.

"Polisimiz hep var olsun"

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Yılmaz ,Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşu'nun 175’nci yıldönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında "Polisimiz hep var olsun" dedi. Başkan Yılmaz, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Türk Polis Teşkilatı, kuruluşundan bugüne kadar 175 yıldır vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü, kamu huzurunu, halkın can ve mal güvenliğini tesis etmek ve korumak için kutsal bir görevi ifa etmektedir. Bu uğurda canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Her zaman olduğu gibi bugün de, hiçbir fedakârlıktan sakınmadan çalışan emniyet teşkilatımızın değerli mensuplarına çalışmalarında başarılar diliyorum.

175 yıllık geçmişe sahip olan emniyet teşkilatımız, bir taraftan güvenlik ve huzuru sağlamak için büyük bir emek sarf ederken, diğer taraftan toplumun ahlaki yapısının bozulmaması ve bireylerin topluma faydalı olması yönünde ciddi manada katkı sunmaktadır.Bu nedenle muvaffak olmaları hepimiz için önemlidir.Emniyet Teşkilatının tüm mensuplarının 175.kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftası’nı kalpten kutluyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221