Polislerden Müdür Demir’e tam not

Yapmış olduğu çalışmalarla Denizlilerin gönlünde taht kuran İl Emniyet Müdür Mevlüt Demir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 21 Şubat’ta yaptığı Denizli programında yapmış olduğu çalışmalarla da emniyet teşkilatının takdirlerini üzerine topladı.

Polislerden Müdür Demir’e tam not

Denizli’de gerçekleştirdiği çalışmalarla vatandaşların gönlünde taht kuran İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, 21 Şubat’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programında yaptığı çalışmalarla emniyet teşkilatının da takdirlerini kazandı.

Erdoğan mitinginde görev alan Denizli ve il dışından gelen personel, Müdür Demir için sosyal medyadan paylaşımda bulunarak teşekkürlerini ilettiler.

Denizli’de polislere gösterilen ilgiden memnun kalan polislerin geri dönüşümleri hakkında açıklama yapan Müdür Demir; “Polis olmak elbette zordur. ‘Gece-gündüz’ demeden, mesai mefhumu gözetmeden, devlet için çalışmayı, Millet için çırpınmayı gerektirir. Polis olmak; vatana, millete, bayrağa sevgide cevval bir sadakat, özveri, özgüven ister, öz değerlere bağlılık ister. Yetmedi; mangal gibi yürek ister. Türk polisi; harici ve dâhili hainlerle, iç ve dış şer odaklarıyla amansız mücadelesini sürdürürken, hiç kimseye muhtaç olmayan haysiyetli bir hayata ve çalışma şartlarına ulaşmaları en tabii haklarıdır. 30 yıldır mensubu olmaktan şeref duyduğum, göğsümde armasını övünçle taşıdığım teşkilatıma ve bu vatanın öz evlatları olan kıymetli meslektaşlarıma görevlerini ifa ederken her türlü kolaylığı sağlamayı kendime şiar edinmiş bir Emniyet Mensubu olarak şunu rahatlıkla ifade edebilirim.

“GAYRET SİZDEN, İKRAM BİZDEN”

Müdür Demir; sözlerine şöyle devam etti: “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İlimize teşriflerinde görev alan; gerek İl Emniyet Müdürlüğümüz personeli, gerekse diğer İl Emniyet Müdürlüğünden gelen görevlilerimizi, Devletimizin bizlere tanıdığı imkânlar dâhilinde, polisimize yakışacak özen ve ihtimamla misafir etmenin asli görevlerimizin arasında olduğu aşikârdır. Sadece bugüne özel değil görevi başındaki tüm evlatlarımızın gönülleri üşümesin diye nokta nokta ilçe ilçe gezen ‘Gayret Sizden, İkram Bizden’ aracımızla ikramlarımız devam etmektedir, edecektir. Bu bağlamda sizlerden gelen yüzlerce dönütleri; yazılı ve sosyal medya üzerinden yakinen takip etmekteyim. Denizli Emniyet Müdürü olarak 21 Şubat 2019 Günü, işçisinden, teknisyen yardımcısına, polis memurundan, emniyet müdürüne kadar görev yapan her kademedeki teşkilat mensuplarımızla kocaman bir aile olduğumuzun bilincindeyiz. Gerektiğinde canını feda ederek ülkenin huzur ve güvenliğini sağlayan tüm görevlilerimize teşekkür eder, fedakâr ve cefakâr polislerimize şükranlarımı sunarım.”

HATİCE DEMİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211