Prof. Dr. Öz, DPÜ Teknokent Genel Müdürü oldu

Denizli Gazetesi ve denizligazetesi.com’un  köşe yazarı olan Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) İktisadi İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Maliye Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ersan Öz, Kütahya’daki Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Teknokent Genel Müdürlüğü’ne atandı ve göreve başladı.

Prof. Dr. Öz, DPÜ Teknokent Genel Müdürü oldu

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) İktisadi İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Maliye Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ersan Öz, Kütahya’daki Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Teknokent Genel Müdürlüğü’ne atandı. DPÜ Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal’dan atama yazını alan Prof. Dr. Öz, göreve başladı. Aynı zamanda Denizli Gazetesi ve denizligazetesi.com’un  köşe yazarı olan Prof. Dr. Öz’ün, DPÜ Teknokent Genel Müdürlüğü görevine getirilmesi, Denizli’de sevinçle karşılandı.

PROF. DR. ERSAN ÖZ KİMDİR?

1975 Manisa Akhisar doğumludur.  Ersan Öz, doktorasını 2004 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde tamamladı. Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mali Hukuk Ana Bilim Dalı’nda 2009’da Doçent, 2014’te Profesör olan Öz’ün 6 kitabı, 90 makalesi, ulusal ve uluslararası çok sayıda tebliği ve projeleri, danışmanlık faaliyetleri bulunmaktadır. Aynı zamanda Mali Müşavir olan ve 13 farklı ülkede çalışmalar yapan Öz, evli olup iki çocuğa sahiptir. Yeşilay ve Yerli Üreticiler Derneği üyesi olan Prof. Dr. Öz, PAÜ’de birçok akademik ve idari görevlerde bulundu. Prof. Dr. Ersan Öz, birçok sosyal sorumluluk projesinde de vazifeler icra etmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211