Project’in yaratıcı fikirleri ödüllendirildi

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) İletişim Fakültesi tarafından ilki düzenlenen ‘PRoject Yaratıcı Fikirler Yarışıyor’ etkinliği, düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Törende; halkla ilişkiler, kurumsal iletişim ve reklam projelerine ödüller verildi.

Project’in yaratıcı fikirleri ödüllendirildi

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) İletişim Fakültesi tarafından ilki düzenlenen ‘PRoject Yaratıcı Fikirler Yarışıyor’ etkinliği, düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. 13-17 Mayıs 2019 tarihleri arasında PAÜ İletişim Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğin bu seneki rengi; ‘sarı’ olarak belirlendi. Konuklar ve yarışmacılar, etkinliğe sarı bir kıyafet veya obje ile katıldı.

PAÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil Savaş’ın açılış konuşması ile başlayan etkinliğin ilk günü, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aylin Göztaş’ın ‘Halkla İlişkiler: Dünü, Bugünü, Yarını’ konulu sunumu ile devam etti. Hafta boyu süren etkinlik kapsamında PAÜ İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencilerinin halkla ilişkiler, kurumsal iletişim ve reklam proje sunumları gerçekleştirildi.

Etkinliğin son günü, Aydem Elektrik Kurumsal İletişim Müdürü Gizem Dağ Mandacı’nın ‘Enerjinin İletişimi: Aydem’in Kurumsal İletişim Serüveni’ konulu konuşması ile başladı. Mandacı konuşmasında AYDEM Elektrik kurum içi ve kurum dışı iletişim uygulamalarını aktararak öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Değişimlere ayak uydurmanın önemini vurgulayan Mandacı, öğrencilere kurumsal iletişim ve halkla ilişkiler trendlerini takip etmeleri gerektiğini söyledi. Ödül töreni ile devam eden etkinlikte PAÜ İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinin yarıştığı halkla ilişkiler, kurumsal iletişim ve reklam projelerine ödüller verildi.

Halkla ilişkiler projesi kategorisi birincisi Unique Ajans - Capri Sun Halkla İlişkiler Projesi - Metehan Cömert, İrem Karabulut, Emre Can Fidan olurken; Kurumsal iletişim projesi kategorisinde ise birinci; K.O Ajans – Bilim ve Sanat Vakfı Kurumsal İletişim Projesi - Kadir Küçük - Ömer Öndeş - Hasan Deniz oldu. Reklam projesi kategorisi birincisi; Harikulade Ajans – Pharmaton Reklam Projesi - Özgür Altınay, Aybüke Aleyna Sünneli, Kardelen Uğuryol, Ayşe Nur Ekin oldu.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER