PTT'den 179'uncu kuruluş yıl dönümü ziyareti

PTT Denizli Başmüdürlüğü 179'uncu kuruluş yıl dönümleri kapsamında Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.

PTT'den 179'uncu kuruluş yıl dönümü ziyareti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, PTT’nin 179'uncu kuruluş yıl dönümü nedeniyle Denizli PTT Başmüdür Vekili Eyüp Güngör ve beraberindekileri kabul etti. PTT Başmüdür Vekili Eyüp Güngör, bu sene teşkilatın 179'uncu yıl dönümünü kutladıklarını belirterek, "179 yıldır halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Denizli’nin potansiyeli gerçekten bizi mutlu ediyor" dedi.

“HER GEÇEN PTT’NİN ÖNEMİ ARTTIRIYOR”

Başkan Osman Zolan ise, PTT'nin kuruluşundan bu zamana kadar hizmet eden herkese teşekkür ederek, “PTT’nin önemi her geçen arttırıyor. PTT, bugün aranan ve vazgeçilmez bir kurum. Vatandaşlarımıza birçok alanda hizmet veriyor. Ben tüm PTT teşkilatımızın 179'uncu yıl dönümünü tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Milletimizi mutlu etmek, ihtiyaçlarını karşılamak adına hep beraber yolumuza devam edeceğiz” dedi. Güngör ziyaret anısına Başkan Osman Zolan için hazırlanan kişisel pul hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2019, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER