PTT VE KIZILAY EL ELE VERDİ

PTT VE KIZILAY EL ELE VERDİ

PTT Denizli Başmüdürlüğü çalışanları Kızılay ile yapılan işbirliği gereği kan bağışında bulundu. Kan ihtiyacının karşılanmasına katkı sağlamak için Kızılay ile PTT arasında düzenlenen protokol gereğince Denizli PTT Başmüdürlüğü’nde görev yapan memurlar kan bağışında bulundu.  Gazi Bulvarı’nda açılan standa vatandaşlarda ilgi gösterdi ve kan bağışında bulundu.

BURSALI: “FAYDA SAĞLAMAK İSTİYORUZ”
Gerçekleştirilen kan bağışıyla ilgili konuşan Denizli PTT Başmüdürü Serdal Bursalı, “ PTT klasik hizmetlerinin yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleriyle de halkımızın hizmetinde. Bunlardan birisi de kan bağışı. Bildiğiniz üzere kan bağışı acil değil, sürekli ihtiyaçtır. Bizlerde burada personelimizle bulunuyoruz. PTT olarak katkı sağladıysak ne mutlu, vatandaşlarımıza fayda sağlamak istiyoruz” dedi. 


OTÇU: “PTT’YE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Denizli Kızılay Şubesi Başkanı Erdal Otçu, “  PTT’ye çok teşekkür ediyoruz. PTT’de, Kızılay gibi ülkemizin en eski kuruluşlarından. Ülkemizde haberleşme anlamında bizlere yardımcı oluyor. Bu kez de kan bağışıyla bize destek oluyor. Yılda bir kere değil, her zaman bize donörlük yapan bir kurum. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

DÖNMEZ: “PTT’NİN DESTEĞİ BİZLERİ MUTLU EDİYOR”
  Denizli Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. Cengiz Dönmez’de PTT’ye teşekkür ederek, “ Kaynağı sadece insan olan ve bulunduğumuz milenyum çağında bile üretilmesi imkansız olan bu sıvı için PTT gibi büyük bir kuruluşumuzun geçmişte olduğu gibi bugünde yanımızda olması bizleri mutlu ediyor” dedi.

 

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER