Rallinin Kalbi Pamukkale’de Atacak

Pamukkale Belediyesi ve Ege Otomobil Sporları Kulübü işbirliğinde gerçekleştirilmesi planlanan ‘Pamukkale Rallisi’ Pamukkale Belediyesi Ağustos ayı Meclis Toplantısı’nda görüşülerek oybirliğiyle kabul edildi.

Rallinin Kalbi Pamukkale’de Atacak

Pamukkale Belediyesi, Ağustos ayı Olağan Meclis Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Belediye Meclis Salonu’nda yapılan toplantıya; Belediye Başkanı Avni Örki başkanlık etti. Toplantıda, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu’na bağlı Ege Otomobil Sporları Kulübü ile Pamukkale Belediyesi işbirliğinde yapılması planlanan ‘Pamukkale Rallisi’ görüşüldü ve oylamaya sunuldu.

30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında yapılması planlanan ralli, oy birliğiyle kabul edildi. 5 Ağustos Pazartesi Günü Plan ve Bütçe Komisyonu’nda görüşülecek olan etkinlik hakkında konuşan Başkan Örki; “Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu’na bağlı Ege Otomobil Sporları Kulübü ile birlikte güzel bir etkinlik düzenlemeyi planlıyoruz. Denizli Büyükşehir Belediyemiz ve Valiliğimizin de paydaş olacağı ve ilerleyen yıllarda da ilçemizde rallinin bir Türkiye ayağı haline getirileceği organizasyonu karara bağlayacağız. Federasyonun temsilcilerini de davet edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2019, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER