Rekortmen işadamı Ahmet Gökşin’den Diyanet’e sert tepki!

Özellikle Atatürk ve Cumhuriyet konularındaki duyarlılığı ile dikkat çeken vergi rekortmeni işadamı Ahmet Gökşin’den Atatürk’ü 30 Ağustos’ta da anmayan Diyanet İşleri Başkanlığı’na sert tepki gösterdi. Denizlihaber.com haber sitesinde yer alan habere göre; Gökşin, “Şahsım ve şirketim milyonlarca vergi ödüyor, Diyanet’e giden haram olsun” dedi.

Rekortmen işadamı Ahmet Gökşin’den Diyanet’e sert tepki!

Denizli’nin en önemli iş adamlarından biri olan Ahmet Gökşin, özellikle Atatürk ve Cumhuriyet konularındaki duyarlılığı ile tanınıyor.

Bu tür konular gündeme geldiğinde gözünü budaktan ayırmayan ve lafını esirgemeyen Ahmet Gökşin, 30 Ağustos’ta cuma hutbesinde Atatürk’ü anmayan Diyanet İşleri Başkanlığı’na sert tepki gösterdi.

Denizlihaber.com haber sitesinde yer alan habere göre; sosyal medya hesabından paylaşım yapan rekortmen işadamı Ahmet Gökşin, “Şahsım ve şirketim milyonlarca vergi ödüyor, Diyanet’e giden haram olsun” dedi. Gökşin’in bu paylaşımı çok sayıda beğeni aldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Başaran
Murat Başaran - 1 yıl Önce

Ne kadar seviyesizce sözler bunlar . Ne yaptı Diyanet , diyor ki kim bu vatan düşmandan kurtarılması için taş üstüne taş koyduysa Allah rahmet etsin diyor . Kim bu vatanı imar ettiyse , inşa ettiyse Allah rahmetiyle muamele etsin diyor . Arkadaş siz rahatsızmısınız . İlla da isim isim zikretmesimi gerekiyor , bil cümle ehli imanın diyor , halkın haram olsun , zehir olsun , bunlar söyleyenin insanlar nezdinde ki kıymetini tenzil edecek ifadeler , hiç gereği yok , toplumsal barışa her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde böyle anlamsız tartışmalara girmek iyi niyet örtüşmeyen bir vakıadır . Vesselam

SIRADAKİ HABER