REKTÖR BAĞ, ENSTİTÜ BİNASINI İNCELEDİ

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) yerleşkesi içerisinde yapımı devam eden Enstitü binası inşaatını gezen Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, incelemelerde bulundu.

REKTÖR BAĞ, ENSTİTÜ BİNASINI İNCELEDİ

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, üniversite yerleşkesi içerisinde inşası süren Enstitü binasını inceledi.

Prof. Dr. Bağ’a; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Çiftçi,  PAÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Mehmet Ali Sarı da eşlik etti. Enstitü inşaatıyla yakından ilgilenen Rektör Bağ, çalışmaların son durumu hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Dersliklerin daha ferah olması adına gerekli çalışmaların yapılması talimatı veren Bağ, hassasiyet gösterilmesini istedi. Öğrenci odaklı bir anlayışla çalıştıklarını ifade eden Rektör Bağ, “Öğrencilerimizin en iyi koşullarda öğrenimlerini devam ettirmeleri için çalışıyoruz. Enstitü binasının tamamlanmasıyla birlikte öğrencilerimize daha verimli çalışmalar yapma imkanı sağlanacak” dedi. 5 bin 800 metrekare kapalı alanda, 5 katlı olarak inşa edilen Enstitü binasının Kasım ayı içerisinde tamamlanması planlanıyor.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner247

banner246