REKTÖR BAĞ TAVAS’TA AŞURE BAYRAMI’NDA

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Tavas Meslek Yüksekokulu’nda (MYO), aşure dağıtım etkinliği yapıldı. Etkinliği katılan PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, “Muharrem Ayı’nda paylaşmanın güzelliğini yaşıyoruz” dedi.

REKTÖR BAĞ TAVAS’TA AŞURE BAYRAMI’NDA

Birlik, beraberlik ve paylaşmanın en güzel örneğinin yaşandığı Muharrem Ayı dolayısıyla, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Tavas Meslek Yüksekokulu (MYO) tarafından aşure ikramı gerçekleştirildi.

Etkinliğe PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, PAÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Mehmet Ali Sarı, Tavas MYO Müdürü Prof. Dr. Abdulvahap Özcan, MYO akademik ve idari personeli ve öğrenciler katıldı. Aşure standının başına geçen Prof. Dr. Bağ, öğrencilere aşurelerini kendi elleriyle ikram etti.

Muharrem Ayı’nın bolluk ve bereket ayı olduğunu belirten Prof. Dr. Bağ, “Birlik ve beraberliğimizin en güzel örneğinin yaşandığı mübarek Muharrem Ayı’nda, paylaşmanın güzelliğini yaşıyoruz” dedi.

Aşure dağıtım etkinliğinin ardından Prof. Dr. Bağ, öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti. Öğrenciler aşure ikramından dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, üniversite ve MYO yönetimine teşekkür ettiler.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER