REKTÖR BAĞ’DAN İŞ ADAMLARINA TEŞEKKÜR PLAKETİ

Pamukkale Üniversitesi’nde (PAÜ) Ulusal Fen Bilimleri ve Matematik Eğitim Kongresi’nin değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda, PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, kongreye destek sağlayan Denizlili iş adamlarına teşekkür belgelerini takdim etti.

REKTÖR BAĞ’DAN İŞ ADAMLARINA TEŞEKKÜR PLAKETİ

Pamukkale Üniversitesi’nde (PAÜ) 4-6 Ekim tarihleri arasında 13.’sü gerçekleştirilen ‘21. Yüzyıl Becerileri Ve Öğretmen Yeterlikleri’, “Endüstri 4.0 ve Geleceğin Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi’ ve ‘Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Fen ve Matematik Eğitimi’ gibi konuların ele alındığı Ulusal Fen Bilimleri ve Matematik Eğitim Kongresi’nin değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya; PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdinç Duru, kongreye destek sağlayan işadamları; Mehmet Tosunoğlu, Nihat Kömürcüoğlu, Hasan Tekin Ada, Sinan Kayalar ve eşi Sibel Kayalar ile akademisyenler katıldı. PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, kongreye destek sağlayan Denizlili iş adamlarına teşekkür belgelerini takdim etti. Türkiye ve dünyanın dört bir yanından 500’ün üzerinde araştırmacının katıldığı kongrede; toplamda 430 bildiri sunumu yapıldığı bildirildi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER