Ressam Şengül Turan’dan duygulandıran hediye

Emekli Maliyeci ressam Şengül Turan, tuvale işlediği Akça Şirketler Topluluğu’nun kurucuları rahmetli Abdullah Akça ve namı değer Hanım Ağa olarak tanınan Neslihan Akça’nın tablosunu kızı, Akça Şirketler Topluluğu Başkan Yardımcısı Semra Akça Acar’a hediye etti.

Ressam Şengül Turan’dan duygulandıran hediye

Emekli Maliyeci ressam Şengül Turan, tuvale işlediği Akça Şirketler Topluluğu’nun kurucuları rahmetli Abdullah Akça ve namı değer Hanım Ağa olarak tanınan Neslihan Akça’nın tablosunu kızı Akça Şirketler Topluluğu Başkan Yardımcısı Semra Akça Acar’a hediye etti.

Denizli’ye 2009 yılında yerleştiklerini söyleyen ressam Şengül Turan, “Rahmetli Abdullah ve Neslihan Akça’nın tablosunu yaptığım için mutluyum. Bu tabloda duygu yüklü hikayeler olduğunu sanıyorum. Tablodaki bu bakışlarda sevgi ve saygının hakim olduğunu hissediyorum. Ama Denizli’ye iyi hizmetler yaptıklarına eminim. Tablo sizin odanıza yakışacaktır.” dedi.

Akça Şirketler Topluluğu Başkan Yardımcısı Semra Akça Acar, ressam Şengül Turan’a rahmetli Abdullah ve Neslihan’ın yaşam hikayelerinin yer aldığı Akçahane isimli kitabı hediye etti. Acar, “Rahmetli annem ve babamın tablosunu yaptığınız için teşekkür ederim. Bu tabloyu evimizin en güzel yerine asacağım.” Diye teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2019, 17:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER