SADIK PETROL, DENİZLİ'NİN EN İYİ SHELL'İ SEÇİLDİ

SADIK PETROL, DENİZLİ'NİN EN İYİ SHELL'İ SEÇİLDİ

Güler yüz ve kaliteli hizmet, başarıyı getirdi. Sadık Petrol, Shell bünyesinde faaliyet gösteren istasyonlar arasında, Denizli’nin en iyi hizmet veren istasyonu seçildi.

Denizli’de hizmet veren Shell bayilerinden ‘Sadık Petrol’, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Sadık Petrol Shell akaryakıt istasyonu, Denizli’de gizli müşteri uygulaması çerçevesinde en iyi ön saha hizmeti veren istasyon seçildi. Sadık Grup bünyesinde faaliyet gösteren Sadık Petrol akaryakıt istasyonu, müşterilerine gösterdiği güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışını aldığı bu ödülle pekiştirmiş oldu. Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Mersin, Sadık Petrol’ün en iyi ön saha hizmeti veren istasyon seçilmesinin arkasında akaryakıt istasyonlarında yapılan yeniliklerin ve verilen hizmet kalitesinin yer aldığını söyledi. Turgay Mersin, Sadık Petrol olarak sürekli müşteri memnuniyetini artıran yeniliklere yer verdiklerini vurguladı.  

“100 ÜZERİNDEN 100 PUAN ALMAYI BAŞARDIK”
Sadık Petrol Perakende Satışlar Müdürü Volkan Yığ, “Shell akaryakıt istasyonumuzda hayata geçirdiğimiz engelsiz alan projemiz, yenilenmiş hijyenik tuvaletlerimiz ile birlikte çocuklar için özel hazırlamış olduğumuz tuvaletler müşterilerimiz tarafından büyük ilgi ve beğeni gördü. Shell tarafından gönderilen gizli müşteri uygulamasında tuvaletlerimiz, ön saha çalışanlarımız, ayın ürünü sunumlarımız ile vermiş olduğumuz tüm hizmetlerden dolayı 100 üzerinden 100 puan almayı başardık. Ekibimiz ile birlikte yürütmüş olduğumuz tüm süreçlerin sonunda en iyi istasyon unvanını  elde etmek onur verici” dedi. Sadık Petrol Shell istasyon ekibini başarısından dolayı kutlayan Shell Saha Müdürü Kamil Demiroğlu ise, istasyona bu gururu yaşatan ekip ile birlikte daha birçok başarıya daha imza atacaklarını belirtti. Demiroğlu, Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Mersin ile birlikte, ön saha hizmeti veren ve 100 puan almayı başaran ekip üyelerinin her birine altın hediye etti.

RESİM ALTI: Shell Saha Müdürü Kamil Demiroğlu, Sadık Petrol Shell istasyonunun 15. yılının anısına Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Mersin’e plaket verdi.

HABER MERKEZİ​

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER